Przywódcy kpią ze zdjęcia Putina

i

Autor: FORUM, AP Przywódcy kpią ze zdjęcia Putina

Zachodni przywódcy kpią z TEGO zdjęcia Putina! "Pokażmy mu nasze klaty"

2022-06-26 18:12

Władimir Putin wyśmiany przez zachodnich przywódców! Podczas szczytu grupy G7 na zamku Elmau w Bawarii nie brakowało poważnych deklaracji i trudnych rozmów, ale napięcie w pewnym momencie starano się rozładować żartem. Obiektem kpin stał się rosyjski dyktator, a konkretnie pewne jego zdjęcie sprzed kilkunastu lat, które już dawno stało się memem.

Putin na koniu z gołą klatą. To zdjęcie ma już 13 lat

Władimir Putin od lat przywiązuje dużą wagę do propagandy i budowania swojego wizerunku. Nie raz wykpiwano jego "ustawki" z fotografami, w wyniku których powstawały sztuczne i pełne przesady sesje zdjęciowe. A to przypadkowo wyławiał amfory z dnia morza, a to latał na motolotni w stadzie żurawi. Ale największy rozgłos zyskało pewne zdjęcie, które wykonano w 2009 roku. Od razu stało się memem i doczekało się licznych przeróbek. Zdjęcie przedstawiało Putina, który z nagim torsem jedzie na koniu przez Syberię. Miało zapewne udowadniać, że Putin to twardy przywódca, który żadnych wyzwań się nie boi i nie zamyka się na salonach. Po latach Putin wywołuje już niestety nie śmiech, tylko oburzenie i obawę.

Zachodni przywódcy na szczycie G7 zakpili z Putina

Mimo to podczas szczytu grupy G7 na zamku Elmau w Bawarii przypomniano sobie czasy, gdy prężenie muskułów przez rosyjskiego prezydenta nie wydawało się jeszcze aż tak groźne, jak dziś. Nie brakowało poważnych deklaracji i trudnych rozmów, ale napięcie w pewnym momencie starano się rozładować śmiałym żartem. Obiektem kpin stało się właśnie sławne zdjęcie rosyjskiego dyktatora na koniu.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Patriarcha Cyryl przewrócił się podczas nabożeństwa! Błogosławił wojnę i Putina

PRZECZYTAJ TAKŻE: Nowe informacje o "chorobie Putina". Zaskakująca teoria ekspertów

Sonda
Czy negocjacje z Putinem mogą przynieść jakieś skutki?

Boris Johnson, Ursula von der Leyen i inni przywódcy żartują ze zdjęcia Putina. "Musimy mu pokazać nasze umięśnione klaty!"

"Musimy pokazać, że jesteśmy silniejsi niż Putin" - mówił przy stole brytyjski premier Boris Johnson. "Postaramy się wystąpić z gołymi klatami na koniach" - dowcipkował kanadyjski premier Justin Trudeau. "Musimy mu pokazać nasze umięśnione klaty!" - podchwycił żart Johnson. "Zdejmujemy marynarki? Powinniśmy się rozebrać?" - dodawał. "Jazda na koniu jest najlepsza" - dorzuciła Ursula von der Leyen. G7 to grupa państw o największym światowym znaczeniu gospodarczym. Należą do niej Francja, Japonia, Niemcy, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Włochy i Kanada.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Putin grozi Szatanem! "Skuteczna obrona nie będzie możliwa"

PRZECZYTAJ TAKŻE: Alina Kabajewa coś ukrywa? Prezydent Turcji oskarżony o pomaganie "kochance Putina"!

Express Biedrzyckiej - gen. Mieczysław Bieniek: Nie wyobrażam sobie spotkania Putina z Zełenskim
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE