Bukmacher przyjmuje zakłady, ile razy wykoleją się tramwaje we Wrocławiu!

2020-01-24 20:27 mar
Kontrola biletów w MPK Wrocław
Autor: mar

Wykolejenia tramwajów we Wrocławiu stają się nagminne. Jest ich tak dużo, że jedna z firm bukmacherskich zaczęła przyjmować zakłady, czy w 2020 roku ilość wykolejeń wrocławskich tramwajów przekroczy magiczną liczbę 100.

Wrocławskie tramwaje stają się coraz słynniejsze. Nie ma w tym jednak powodu do chluby. Sławę zawdzięczają bowiem swoim wykolejeniom. W ubiegłym roku tramwaje we Wrocławiu wykolejały się ponad 100 razy! Jak wyliczyli działacze „Akcji Miasto” setne wykolejenie tramwaju w 2019 roku miało miejsce 24 października. W poprzednich latach było niewiele lepiej.

Sytuację tę postanowiły wykorzystać zakłady bukmacherskie eWinner. Do końca stycznia na stronie bukmachera można obstawiać, ile razy w 2020 roku wykoleją się wrocławskie tramwaje. W zakładzie „MPK Wrocław - Czy będzie powyżej 100 wykolejeń tramwajów w 2020 roku?” gracze obstawiają czy ilość wykolejeń tramwajów we Wrocławiu przekroczy do końca roku liczbę 100.

Bukmacher przyjmuje zakłady, ile razy wykoleją się tramwaje we Wrocławiu
Autor: eWinner.pl

Aktualny kurs wskazuje, że więcej można zarobić, jeśli wykolejeń będzie mniej niż 100. Czyżby bardziej prawdopodobna była sytuacja, gdy liczba wykolejeń wrocławskich tramwajów w 2020 roku przekroczy 100?

Jest to zakład długoterminowy, więc zostanie rozliczony dopiero na koniec roku. Zakłady można obstawiać tylko do końca stycznia.