Festiwal Pizzy w Pizza Hut. Kusząca oferta i niepowtarzalne smaki!

2020-01-17 8:00 Artykuł sponsorowany
Festiwal Pizzy w Pizza Hut
Autor: materiały partnera

Do 9 marca w restauracjach Pizza Hut w całej Polsce trwa prawdziwe święto miłośników pizzy. Jak co roku z okazji Festiwalu Pizzy na klientów restauracji czekają zupełnie nowe i niepowtarzalne smaki w niezwykle kuszącej cenie.

Na ten moment smakosze pizzy czekali od dawna. 2 stycznia rozpoczęła się kolejna edycja Festiwalu Pizzy w Pizza Hut, a to oznacza nowe, niepowtarzalne smaki pizzy i wyjątkowe promocje. Dla tych, którzy próbowaliby się opierać kultowemu plackowi z dodatkami, Pizza Hut przygotowała ofertę nie od odrzucenia. Zgodnie z zasadą „płacisz raz, jesz ile chcesz” będzie można spróbować wszystkich dostępnych smaków pizzy, a nawet więcej – podczas festiwalu pojawią się bowiem zupełnie nowe, niespotykane dotąd smaki.

Festiwal Pizzy w Pizza Hut
Autor: materiały partnera

LIMITOWANE, FESTIWALOWE SMAKI

W tym roku podczas Festiwalu Pizzy w Pizza Hut czeka na nas dumny „Król Kebabów” z drobiowym kebabem, czerwoną cebulą, pomidorkami koktajlowymi i mozzarellą. Miłośnicy ostrzejszych wyzwań na pewno z przyjemnością spróbują „Zbuntowanego Diabła” z pepperoni, jalapeno, czerwoną cebulą, kukurydzą, mozzarellą i sosem pomidorowym, a mięsożercy nie przejdą obojętnie obok „Przysmaku Zbója” z boczkiem, szarpaną wołowiną, czerwoną cebulą, ogórkiem kiszonym, mozzarellą i sosem BBQ.

Festiwal Pizzy w Pizza Hut
Autor: materiały partnera

NA MIEJSCU I NA WYNOS

Limitowane, festiwalowe smaki dostępne są także na wynos, w dostawie i w Pizza Hut Express. I to w specjalnej promocji. Przy zamówieniu jednej festiwalowej pizzy, każdą kolejną kupimy 50 procent taniej.

Festiwal Pizzy odbędzie się w 70 restauracjach w Polsce, w tym w 6 we Wrocławiu. Więcej informacji znajdziecie na: www.pizzahut.pl/festiwalpizzy.

Artykuł sponsorowany