PODROBIŁ szkolną legitymację. 15-latek ma DUŻE KŁOPOTY! Dlaczego to zrobił?

2020-02-23 22:23 mt
PODROBIŁ szkolną legitymację. 15-latek ma DUŻE KŁOPOTY! Dlaczego to zrobił?
Autor: KPP Głogóe

Wpadł zupełnym przypadkiem. Wylegitymowany przez policjantów miał... dwie legitymacje. Jedną z nich podrobił. Teraz 15-latek ma duże kłopoty? Dlaczego i po co to zrobił? Tłumaczył się w zaskakujący sposób.

15-latek podrobił szkolną legitymację. Teraz ma spore kłopoty, a za swój „wybryk” odpowie przed sądem! Wpadł zupełnym przypadkiem.

Głogowscy policjanci interweniowali w sklepie, w którym doszło do kradzieży. Wylegitymowali też kilku nastolatków. Jeden z nich – bohater tej historii – miał przy sobie... dwie legitymacje szkolne.

Obydwie z tym samym zdjęciem, ale innymi danymi osobowymi. 15-latek przyznał się do przerobienia dokumentu należącego do jego brata – informuje podinsp. Bogdan Kaleta z Komendy Powiatowej Policji w Głogowie.

15-latek ma teraz duże kłopoty! Nastolatek usłyszał zarzut popełnienia czynu karalnego. Będzie za to odpowiadał przed sądem dla nieletnich – przyznają głogowscy policjanci.

Dlaczego to zrobił? Powód raczej nie będzie „okolicznością łagodzącą”. Nastolatek przyznał się policjantom, że podrobił dokument, bo... chciał dzięki temu kupić papierosy.

To kolejny dowód na to, że palenie szkodzi!

Kronika Kryminalna - odc. 9

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.