Mecz dziś o 20:30 na Stadionie Wrocław

Autor: Fot. Krystyna Pączkowska, slaskwroclaw.pl Mecz dziś o 20:30 na Stadionie Wrocław

Śląsk Wrocław zmierzy się dziś z IFK Goeteborg. Tak trenowali nasi! [ZDJĘCIA, WIDEO]

2015-07-16 19:10

Przed nami mecz Śląska Wrocław z IFK Goeteborg w II rundzie kwalifikacji Ligi Europy. Start już dzisiaj o godz. 20.30. Jak nasi zawodnicy przygotowywali się do starcia?

IFK Goeteborg nie jest przeciwnikiem łatwym. Ma na swoim koncie 18 tytułów mistrzowskich, 7 krajowych pucharów oraz dwa Puchary UEFA.

Zawodnicy Śląska Wrocław nie tracą jednak nadziei – tym bardziej, że ostatnie tygodnie nie były dla Szwedów łaskawe. Dwa ostatnie spotkania udało im się zakończyć jedynie remisami.

Na stronie mamy też dla Was pełną galerię zdjęć z dzisiejszego treningu.Wszystkie fotografie znajdziecie po kliknięciu tutaj: bit.ly/1e0BYQ6

Posted by WKS Śląsk Wrocław SA on 15 lipca 2015

Co mówili po meczu z NK Celje?

Zawodnicy Śląska już po ostatniej wygranej pytani byli o dalsze prognozy. Co mówili wtedy reporterowi Radia ESKA, Marcinowi Janiszewskiemu?

- Szwedzi są bardzo dobrym zespołem. To nie będzie łatwe spotkanie, to będzie level wyżej. Na pewno dużo pracy – zauważał jeden z zawodników Śląska, Jacek Kiełb.

- Ja jestem dyplomatą, nie chcę mówić, że optymistą. Dałbym 50:50, ze wskazaniem na nas – oceniał szanse swojego zespołu trener Wojskowych, Tadeusz Pawłowski.

Będą komentować mecz na bieżąco

Mecz rozpoczyna się dziś o godz. 20.30 na Stadionie Wrocław. Poczynania zielono-biało-czerwonych można śledzić na żywo w relacji tekstowej, przygotowywanej przez dziennikarzy minuta po minucie. Wejść do niej można po kliknięciu w link Śląsk – IFK Goeteborg.