Tyle KOSZTUJE seks z prostytutkami we Wrocławiu. Ceny szokują!

2019-11-19 12:00 mar
Kobieta, prostytutka
Autor: Max Pixel

Najstarszy zawód ma się bardzo dobrze! Prostytutki z roku na rok zarabiają coraz więcej. Choć ceny usług seksualnych są najdroższe w Warszawie, to niewiele mniej kobiety lekkich obyczajów zarabiają w stolicy Dolnego Śląska. Zobaczcie, ile kosztuje seks z prostytutką we Wrocławiu!

Trudno jednoznacznie stwierdzić ile kosztuje seks z prostytutką w danym mieście. Ze względu na specyficzny cennik uzależniony od rodzaju usługi, świadczących je kobiet, a nawet miejsca ogłoszenia, ceny mogą różnić się znacząco nawet w tym samym mieście.

Z raportu firmy Sedlak&Sedlak, opracowanego na podstawie kilkunastu tysięcy ogłoszeń zamieszczonych w internecie, wynika, że seks z prostytutką we Wrocławiu jest jednym z najdroższych w kraju. Godzina seksu z prostytutką w stolicy Dolnego Śląska kosztuje średnio 233 zł. Drożej jest tylko w Warszawie (277 zł), Gdańsku (270 zł) i Poznaniu (253 zł). Dla porównania, w mniejszych miastach, takich jak Zabrze czy Sieradz za godzinę seksu z prostytutką zapłacimy poniżej 150 zł. Cała noc z prostytutką kosztuje już ponad 2 tys. zł.

Okazuje się, że seks z prostytutkami w ciągu ostatnich dwóch lat podrożał o ok. 15-20 proc.

Stawki za usługi seksualne w znacznym stopniu uzależnione są od wyglądu i cech świadczących je kobiet. I tak, im młodsza kobieta, tym większa stawka za seks. Seks okaże się też droższy z kobietą szczupłą i wysoką. Więcej za seks życzą sobie również kobiety, które oferują usługi z dojazdem do klienta. Wszystko to sprawia, że seks z ładną, młodą, szczupłą, wysoką i mobilną prostytutką może okazać się o wiele droższy niż wskazywałaby na to uśrednione stawki. Wynajęcie towarzyszki na 24 godziny może kosztować nawet ponad 30 tys. zł!

Świadczenie usług seksualnych nie jest w Polsce zabronione. Zakazane jest tylko czerpanie korzyści majątkowych z uprawiania prostytucji przez inną osobę. Oznacza to, że prostytutki mogą legalnie zarabiać pieniądze. Nie muszą natomiast odprowadzać z tego tytułu podatków.