Wrocław: Parkingi i ulice znów będą ZABLOKOWANE. To przez "Erynie"!

2020-01-27 16:05 MG
Wrocław:  zmiany w ruchu!
Autor: Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu/Facebook We Wrocławiu powstaną "Erynie". Serial przypłacimy komplikacjami na drogach

"Erynie" to serial, realizowany na podstawie powieści Marka Krajewskiego. Będzie nagrywany we Wrocławiu, a to oznacza utrudnienia dla kierowców.

O planowanych utrudnieniach poinformował Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu.

Erynie we Wrocławiu: Gdzie będą utrudnienia?

Tym razem ekipa realizująca serial "Erynie" na podstawie powieści Marka Krajewskiego, zajmie miejsca do parkowania na kilku ulicach. Zdjęcia będą realizowane przez trzy dni - przez cały wtorek, środę i czwartek (28, 29 i 30 stycznia). Na kilku ulicach obowiązywać będą czasowe zakazy parkowania:

Wtorek 28 stycznia:  ul. Michała Wrocławczyka 40 (mieszkańcy będą musieli zabrać pojazdy z nieparzystej strony ulicy);

Środa 29 stycznia: ul. Worcella 7 (mieszkańcy będą musieli zabrać pojazdy z nieparzystej strony ulicy);

Środa 29 stycznia: ul. Krasińskiego 42 (mieszkańcy będą musieli zabrać pojazdy z parzystej strony ulicy);

Czwartek 30 stycznia: ul. Barlickiego 37 ( mieszkańcy będą musieli zabrać pojazdy z nieparzystej strony ulicy aż do skrzyżowania z ul. Orzeszkową do nr 33)

Komplikacji nie koniec. Złe wieści dla pasażerów MPK

Jak ustalił portal gazetawroclawska.pl, na ulicy Szczytnickiej, w nocy z 30 na 31 stycznia 2020 roku (czwartek/piątek) w godzinach 22:00-6:00 planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii tramwajowych 2 i 10 oraz linii autobusowych C, 111 i kursów nocnych linii 253 i 255.

Tramwaje linii 2 i 10 oraz kursy nocne linii 253 i 255 zostaną skierowane objazdem przez most Grunwaldzki z wyłączeniem przystanków: "Reja" i "Katedra".

Kursy linii C z Ronda Reagana w kierunku Kozanowa pojadą przez most Grunwaldzki, pl. Powstańców Warszawy i most Pokoju, a w kierunku przeciwnym od placu Bema przez ulicę Sienkiewicza i Piastowską do placu Grunwaldzkiego.

Kursy linii 111 z Kminkowej do placu Grunwaldzkiego od placu Bema pojadą objazdem przez ulicę Sienkiewicza i Piastowską.
 
Wszystkie kursy wyjazdowe i zjazdowe linii tramwajowych 2, 10 czy linii autobusowych 115 i 715 będą realizowane objazdem przez ulicę Piastowską i Sienkiewicza.