Ciała matki i córki pod Zieloną Górą. Prokuratura ujawnia, co doprowadziło do makabry

i

Autor: Shutterstock Prokuratura w Zielonej Górze prowadzi śledztwo ws. śmierci 32-letniej kobiety i jej 60-letniej matki, których ciała znaleziono w domu w miejscowości Przytok, zdj. ilustracyjne

Rodzinna tragedia

Ciała matki i córki w domu jednorodzinnym. Makabra pod Zieloną Górą

2023-03-09 9:12

Prokuratura w Zielonej Górze prowadzi śledztwo ws. śmierci 32-letniej kobiety i jej 60-letniej matki, których ciała znaleziono w domu w miejscowości Przytok w powiecie zielonogórskim. Śledczy zarządzili przeprowadzenie sekcji zwłok, po której jasno stało się, że do zgonu 32- i 60-latki nie doprowadziły osoby trzecie. Wskazano już inną przyczynę śmierci.

Ciała matki i córki w Przytoku pod Zieloną Górą. Kobiety zatruły się tlenkiem węgla?

Matka i córka, których ciała znaleziono w Przytoku pod Zieloną Górą, prawdopodobnie zatruły się tlenkiem węgla - informuje "Gazeta Lubuska", powołując się na prokuraturę w Zielonej Górze. Do zdarzenia doszło 30 stycznia br., choć sprawa wyszła na jaw kilka tygodni później. Już na początku policja wykluczyła wstępnie, by do śmierci 32-i 60-latki przyczyniły się osoby trzecie, co potwierdziła teraz prokuratura. Śledczy czekają jeszcze na wyniki sekcji zwłok, ale wszystko wskazuje, że prawdopodobna jest wcześniejsza hipoteza o tym, że do zgonu obu kobiet doszło na skutek zatrucia tlenkiem węgla (czadem).

Sonda
Czy masz w domu czujnik czadu?
Szokujące sceny w zoo! Dziecko zjeżdżało po wybiegu, rodzice na wszystko patrzyli