Nagła śmierć 42-letniej nauczycielki. Rozmawialiśmy o planach na wakacje (...) Serce mi pęka

i

Autor: LO im KK Baczyńskiego w Nowej Soli / Facebook Prawie tysiąc osób zareagowało na śmierć Magdaleny K., 42-letniej nauczycielki z Nowej Soli

Ludzie nie mogą uwierzyć

Nagła śmierć 42-letniej nauczycielki. "Rozmawialiśmy o planach na wakacje (...) Serce mi pęka"

2023-02-13 14:28

Prawie tysiąc osób zareagowało na śmierć Magdaleny K., 42-letniej nauczycielki z Nowej Soli. Kobieta zmarła nagle w czwartek, 9 lutego, w godzinach porannych, i została już pochowana na cmentarzu komunalnym przy ul. Wandy w Nowej Soli. Wiele osób komentujących odejście kobiety nie może się pogodzić z tym faktem, wspominając ostatnie spotkanie z 42-latką.

Nagła śmierć 42-letniej nauczycielki z Nowej Soli. Internauci nie kryją wzruszenia

Wielu mieszkańców Nowej Soli i nie tylko trudno przyjąć do wiadomości informację o śmierci 42-letniej nauczycielki, Magdaleny K. Jak informuje "Gazeta Lubuska", kobieta zmarła nagle w czwartek, 9 lutego, rano, dwa tygodnie po swoich urodzinach. Tragiczne wieści przekazało również Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Nowej Soli, na co na profilu facebookowym zareagowało już blisko tysiąc osób. Prawie 150 z nich postanowiło skomentować wpis placówki, wśród których nie zabrakło najbliższych 42-latce osób.

- Madziu, nie ma słów, które wyraziły by mój ból i żal, zawsze będziesz w mym sercu i myślach. Ty zawsze uśmiechnięta, pełna energii i optymizmu i taką będziesz dla mnie zawsze. Do kiedyś..... - napisała jedna z użytkowniczek.

Jeszcze więcej emocji pojawiło się w komentarzu znajomego zmarłej nauczycielki, który podobnie jak inne osoby nie może uwierzyć, że nie ma jej już na tym świecie.

- Żyłem nadzieją , że to tylko zły sen, to nie może być prawda... Przed feriami jeszcze rozmawialiśmy o planach na wakacje, o muzyce, serialach, o życiu... Teraz Droga Przyjaciółko nie ma Cię już , odeszłaś tak nagle, niespodziewanie. Serce mi pęka. Byłaś Wspaniałą Cudowną Przyjaciółką, Koleżanką, Człowiekiem z Pasją, z cudownym szczerym uśmiechem... Będzie mi smutno bez Ciebie ... Wyrazy Współczucia dla Rodziny... - napisał mężczyzna.

Pod postem LO w Nowej Soli nie brakuje również wpisów byłych i obecnych podopiecznych kobiety, która uczyła w placówce języka angielskiego. Wszyscy przekazują kondolencje dla rodziny zmarłej nauczycielki.

- Śmierć rodzica i współmałżonka, to niewyobrażalne cierpienie. Potrzeba dużo siły, żeby przez to przejść. Moje najszczersze kondolencje - pisze jedna z internautek.

Magdalena K. została pochowana w sobotę, 11 lutego, na na cmentarzu komunalnym przy ul. Wandy w Nowej Soli.

Sonda
Jak oceniasz poziom edukacji w polskich szkołach?
Pogrzeb ppłk. Wojciecha Narębskiego w Krakowie

Dlaczego warto za życia zaplanować WŁASNY POGRZEB?

Posłuchaj rozmowy, która przełamuje tabu o umieraniu!

Listen on Spreaker.