Prace powinny zawierać zdjęcie miejsca w województwie lubuskim.

i

Autor: music4life/pixabay.com Prace powinny zawierać zdjęcie miejsca w województwie lubuskim.

"Pokaż, jak kochasz lubuskie" - konkurs walentynkowy

2017-02-01 12:19

Szansa na wyznanie miłości do...naszego województwa! Lubuski Urząd Marszałkowski zachęca zielonogórzan do wzięcia udziału w konkursie walentynkowym. Zadanie, niby proste : " Pokaż jak kochasz lubuskie"!

Walentynkowy nastrój powoli udziela się również Urzędowi Marszałkowskiemu. A mieszkańcy, którzy lubią nasz region, mogą wziąć udział we wspólnej zabawie. Zadaniem uczestników będzie wykonanie pracy graficznej lub zdjęcia pod hasłem "pokaż jak kochasz lubuskie". Reszta zależy od inwencji twórczej. Mogą to być fotografie zrobione w różnych malowniczych, ciekawych lub intrygujących miejscach województwa lubuskiego.

Do pracy należy dołączyć hasło, nie przekraczające 60 znaków. Zgłoszenia należy nadsyłać na adres e-mail: konkurs@lubuskie.pl z tytułem: Konkurs „Pokaż, jak kochasz Lubuskie” do 8 lutego.

Na zwycięzców czekają nagrody. Ponadto wszystkie prace zostaną zaprezentowane 14 lutego na telebimie przy Urzędzie Marszałkowskim.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE