Szprotawa: 14-latek zgwałcił pięciolatkę! Dziewczynka wróciła naga do domu

2021-07-20 19:15
Szprotawa: 14-latek miał zgwałcić pięcioletnią dziewczynkę
Autor: pixabay.com Szprotawa: 14-latek miał zgwałcić pięcioletnią dziewczynkę - zdjęcie poglądowe

Szokujące informacje z miejscowości Szprotawa (woj. lubuskie). Jak informują lokalne media 14-letni chłopak miał zgwałcić 5-letnią dziewczynkę! Do zdarzenia doszło w niedzielę 18 lipca. Według ustaleń serwisu News Lubuski poszkodowana miała wrócić do domu zapłakana i bez ubrań. Policja sprawy jak na razie nie chce komentować.

Szprotawa. 14-latek zgwałcił małą dziewczynkę

Szokujący gwałt w Szprotawie (woj. lubuskie). Zdarzenie miało miejsce w niedzielę 18 lipca. Jak podaje News Lubuski 14-letni chłopak miał zgwałcić 5-letnią dziewczynkę. Poszkodowana miała wrócić do domu nago i z płaczem. Policjanci rozpoczęli akcję poszukiwawczą, która zakończyła się sukcesem. Po jakimś czasie udało się zatrzymać podejrzanego o gwałt w Szprotawie 14-latka. W akcję byli ponoć zaangażowani także okoliczni mieszkańcy. Policja oficjalnie nie mówi o wieku sprawcy, jednak jak powiedział prokurator Zbigniew Fąfera sprawca jest osobą nieletnią. Ze względu na dobro śledztwa więcej szczegółów nie jest podawane do publicznej wiadomości. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE