Teatralny maraton już niebawem w Zielonej Górze

2017-02-11 12:00
Siedziba Regionalnego Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze
Autor: A.Zalewska Siedziba Regionalnego Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze

POKOT, czyli ponoworoczne konfrontacje teatralne, to prezentacja najciekawszych grup teatralnych z regionu.

Wydarzenie co roku organizuje Regionalne Centrum Animacji Kultury, naprzemiennie w Gorzowie i Zielonej Górze. W tym roku artyści będą mieli szansę zaprezentowania się na deskach Lubuskiego Teatru w Zielonej Górze.

- W tym roku do udziału w Ponoworocznych Konfrontacjach Teatralnych będą zaproszone grupy nie tylko z naszego województwa, ale i z całej Polski - mówi w rozmowie z Radiem ESKA Olga Olejnik z RCAK-u.

W ciągu trzech dni trwania POKOT-u, widzowie będą mogli obejrzeć spektakle kilkunastu grup teatralnych, przyjrzeć się pracy aktorów czy porozmawiać z reżyserami. Ponoworoczne konfrontacje teatralne odbędą się w dniach 17-19 marca w Lubuskim Teatrze.

Grupy teatralne, które chcą wziąć udział w wydarzeniu mogą się zgłaszać do końca lutego. Formularz do pobrania znajduje się na stronie rcak.pl/pokot

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE