SUPER EXPRESS.pl mężczyzna wszystko o kobietach Najpiękniejsze pupy świata: Coco, Beyonce, Jennifer Lopez. Suchych anorektyczek nikt nie chce! - ZDJĘCIA

Najpiękniejsze pupy świata: Coco, Beyonce, Jennifer Lopez. Suchych anorektyczek nikt nie chce! - ZDJĘCIA

22.12.2010, godz. 21:08
Najpiękniejsze tyłeczki świata
foto:

W Hollywood zapanowała nowa moda. Wychudzone, nieapetyczne, liczące każdą kalorię aktorki i modelki to już przeszłość. Tamtejsze gwiazdy wreszcie przestały ukrywać lub modyfikować swoje krągłe kształty, a wręcz przeciwnie - zaczęły je eksponować!

Kibicujemy wszystkim paniom, które nie wstydzą się swojego ciała. Przygotowaliśmy ranking największych i najseksowniejszych pup Hollywood.

W naszym zestawieniu bezapelacyjnie wygrała Coco (31 l.), modelka i żona rapera Ice T (52 l.), która swoją ponętną pupą chwali się gdzie tylko może. Na drugim miejscu znalazł się tyłeczek piosenkarki Beyonce (29 l.), żony - a jakże - rapera J-Z (40 l.).

Na podium stanęła również aktorka i piosenkarka Jennifer Lopez (41 l.), która ze swoich "wystających" pośladków zrobiła ikonę, a jednym z najważniejszych koneserów tego atutu był jej były chłopak, również raper Puff Daddy (41 l.). Wygląda na to, że amerykańscy raperzy mają bezapelacyjny wkład nie tyle w rozwój muzyki, co w promowanie ponętnych kobiecych kształtów.

Na dalszych miejscach naszego rankingu znalazła się celebrytka Kim Kardashian (30 l.) i piosenkarka Mariah Carey (40 l.).

Wyniki naszego plebiscytu

1. miejsce: Coco (31 l.) jest modelką i żoną rapera Ice T (52 l.)
2. miejsce: Beyonce (29 l.), piosenkarka i żona rapera J-Z (40 l.)
3. miejsce: Jennifer Lopez (41 l.) jest aktorką i piosenkarką
4. miejsce: Kim Kardashian (30 l.) jest znana z tego, że jest znana
5. miejsce: Piosenkarka Mariah Carey (40 l.) ma głos i krągłą pupę

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: