ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Anna Przybylska: Straciłam dwójkę dzieci

Anna Przybylska: Straciłam dwójkę dzieci

03.01.2013, godz. 21:03
Anna Przybylska: Straciłam dwójkę dzieci
foto:

Z twarzy Anny Przybylskiej (35 l.) trudno wyczytać, że w jej życiu dzieje się coś złego. Tymczasem aktorka przechodziła ciężkie chwile. I to aż dwa razy. Ania straciła dwójkę dzieci. - Byłam w ciąży pięć razy - wyznaje gwiazda. Tymczasem na świat przyszła trójka: Oliwia (11 l.), Szymon (8 l.) i Jaś (2 l.). Ale mimo trudnych chwil Przybylska potrafi o nich mówić i cieszyć się życiem...

Na pierwszy rzut oka Ania to szczęśliwa mama. Mało kto by się spodziewał, że ta piękna aktorka przeszła prawdziwy koszmar i aż dwa razy poroniła. Na szczęście miała przy sobie ukochanego piłkarza Jarosława Bieniuka (34 l.), który potrafił ją wspierać i wprawiać w dobry nastrój.

- Byłam z nim w ciąży pięć razy, w końcu zaczął się śmiać: "Przybyła, ty już nie przychodź na mecze. Ty jak na mnie popatrzysz, to już jesteś w ciąży" - opowiada aktorka w rozmowie z magazynem "Gala".

- Oczywiście Oliwia była owocem miłości i była planowana, natomiast następne dziecko to był całkowity przypadek - dodaje Przybylska. Szczególnie że - jak ujawnia Ania - drugą ciążę poroniła, a na trzecią z Szymonem musiała szczególnie uważać.

Teraz gwiazda mówi o sobie matka Polka. Nie żałuje czasu dzieciom. Woli odrabianie lekcji z pociechami niż bywanie na salonach.

- Stracić dwa dni, żeby "stanąć na ściance"? Nie opłaca mi się - tłumaczy aktorka.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: