ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy TOP MODEL 3, odcinek 4. - zapis relacji NA ŻYWO w Internecie

TOP MODEL 3, odcinek 4. - zapis relacji NA ŻYWO w Internecie

27.03.2013, godz. 22:30
piróg, krupa, woliński, tyszka, sokołowska, top model
Program TOP MODEL zawsze słynął z ciekawych i intrygujących, a do tego profesjonalnie wykonanych czołówek. foto: Printscreen topmodel.tvn.pl

TOP MODEL 3, odcinek 4. NA ŻYWO - od godziny 21:30 relacja live na stronie SE.PL. Tylko u nas zwycięzcy i przegrani, informacja KTO WYGRAŁ, KTO ODPADŁ. TOP MODEL 3, odcinek 4. - online relacja od godziny 21:30.

TOP MODEL 3, odcinek 4. już za nami. W tym odcinku emocji nie zabrakło! Mnóstwo kłótni, łzy i łamanie reguł - to wszystko miało miejsce w 4. odcinku. Po raz pierwszy w historii polskiej wersji TOP MODEL do domu przeszło 14 dziewczyn!

Poniżej zapis relacji na żywo:

Program TOP MODEL już się rozpoczął! Przypominamy sobie, co działo się tydzień temu - dziewczyny zostały przywiezione do Zamku Czocha. Tam odbył się pokaz mody. A co dziś będzie się działo w programie?

Właśnie obserwujemy jurorów, którzy dokonują wyboru - która dziewczyna odpadnie, a która zostaje. Odbyła się gorąca kłótnia o Anię Koryto. Według Tyszki Ania jest "seksi lalą". Joanna Krupa się oburzyła i stwierdziła, że wiele dziewczyn chce być "seksi lalami".

Zaraz poznamy 8 dziewczyn, które opuszczą program! To się nazywa gorący początek!

Za chwilę zobaczymy chorągwie z nazwiskami dziewczyn. To właśnie one zostaną!

Rozpacz miesza się z radością - jedne dziewczyny są szczęśliwe, bo zostają dalej w programie. Inne muszą się już z nim pożegnać.

A co czeka dziewczyny, które zostały? Będą miały sesje zdjęciowe! Ale na początek niespodzianki - dziewczyny otrzymały prezenty od sponsora programu.

Obecnie dziewczyny przygotowują się do sesji zdjęciowej. Zostały podzielone na grupy i każda z grup pokaże się w innej stylizacji. Oczywiście wszystko będą obserwować jurorzy.

Na początek sesja księżniczek! Dawid Woliński krytykuje Jagodę. Dziewczyna nie radzi sobie podczas pozowania. Projektant musi ją kierować. - Największy problem to był moich nóg. Mimika też średnio - powiedziała Jagoda. Dawid krytykuje ją za otwarte usta, bo jego zdaniem wygląda "średnio inteligentnie". No cóż, przecież to słynna mina wielu modelek...

Jagoda już odpadła! Tak bardzo sobie nie radziła, że Joanna Krupa pożegnała się z nią. Program robi się coraz ostrzejszy!

A teraz czas na sesję na drabianch. Dziewczyny mają na sobie czerwone i czarne suknie. - Chciałabym, żebyście były seksownymi, ale demonicznym wdowami - mówi Katarzyna Sokołowska.

Justyna Pawlicka mówi, że miała problem z mimiką. Nie umiała dopasować swojej twarzy do roli "czarnej wdowy".

Trzecia sesja będzie mroczna. Jedna z dziewczyn ma skojarzenia ze szpitalem psychiatrycznym! - Mało co mnie łokciem nie zabiła, parę razy to dostałam - żali się Ania Koryto ze łzami w oczach. - Nie wytrzymam tutaj - dodaje.

- Ewita, powinni dawać twoje zdjęcie na papierosach, to by nikt nie palił - powiedział Tyszka do Ewity. Po chwili juror dodaje: - Sorry Ewita, nie pasujesz do tego programu. Odpadasz.

Pora na czwartą sesję. Ma być najsłodsza. Dziewczyny mają na sobie luźne szaty. I już mamy pierwsze problemy. Tyszka bierze na bok jedną z dziewczyn i mówi jej, że ma się ruszyć, bo ginie na zdjęciu.

Dziewczyny zaczynają rzucać w siebie ciastkami! Już wiemy, czemu to jest najsłodsza sesja...

Pora na piątą sesję w średniowiecznej celi tortur! Brzmi groźnie! - Siedziała koło mnie Marcela, nie chciałam koło niej siedzieć. Nie darzę jej sympatią. Widać, że ona jest strasznie pewna tego, że będzie w programie. Inne dziewczyny walczą, a ona myśli, że wszystko dostanie na tacy. Jeśli obydwie znajdziemy się w programie, to może się polać krew - twierdzi Zuzanna Dyba.

Co ciekawe, inne zdanie na temat sytuacji ma Marcela. Dziewczyna mówi, że nie czuła żadnej rywalizacji i przyszła do programu, żeby wygrać.

Jurorzy żegnają się z Martą. - Wygląda jak prawdziwy upiór - stwierdził Dawid.

Za chwilę poznamy finałową 13-tkę!

Na początek sesja buduarowa. Co o niej sądzą jurorzy?

Martyna Tasiemska

Joanna: Martyna miałaś tę jedną twarz w każdym zdjęciu.
Marcin: Mnie przerażają Twoje oczy.

Anna Cybulska

Joanna: Masz figurę, śliczną twarz. Ale nie umiesz użyć tego, co masz, by na zdjęciu wyjść lepiej.
Dawid: Masz coś takiego w sobie, że wszystko, co masz fajne, to ukrywasz.

Anna Piechowiak, Anna Cybulska, Aleksandra Krysiak przechodzą dalej!

Martyna Tasiemska i Agata Szarafińska odpadły!

Pora na ocenę sesji z sali tortur.

Zuzanna Dyba

Marcin: Ja tu widzę wredną twarz. Poza tym widziałem, że jak siedziałaś koło Marceli, to iskrzyło między wami. Co się dzieje?
Zuzanna: Nie lubię ludzi, którzy myślą, że jak tu są, to są lepsi z nas. A ona nie jest jakąś królową, której trzeba buty czyścić.
Joanna: Ja nienawidzę zazdrości, jestem alergic to it. Tak się kobiety nie zachowują!

Joanna kazała wyjść dziewczynom. Jurorzy muszą porozmawiać.

Marcale mówi, że to jest śmieszne, a Zuza płacze.

Joanna: Mamy decyzję. Takie zachowanie nam się nie podoba, odpadasz, nie będziesz TOP MODEL.

Joanna jest załamana. - Czuję, że gdybym tego nie powiedziała. To dalej bym tu była.

Marcela Leszczak przechodzi dalej!

Maria Pytel odpada.

Pora na sesję "ze szpitala psychiatrycznego".

Kto przechodzi dalej? Joanna Zaremska!

Zuzanna Kołodziejczyk przechodzi dalej!

Ksenia też przechodzi dalej!

A co z Anną Koryto? - Nie każda dziewczyna z blizną na twarzy odważyłaby się tu przyjść. Ja się odważyłam. To o czymś świadczy - powiedziała Ania. Ania przechodzi dalej!

W domu modelek zostało 5 miejsc. Teraz jurorzy oceniają sesję dziewczyn, które miały być "seksownymi wdowami".

Tamara Subbotko przechodzi dalej!

Ola też przeszła dalej. Joanna Krupa uznała, że dziewczyna jest podobna do niej - pewna siebie i walczy o swoje marzenia.

Justyna Pawlicka również przechodzi dalej!

Pora na ocenę słodkiej sesji. A zostały tylko 2 miejsca w domu modelek!

Agnieszka Karasiewicz odpada!

Renata Kurczab przechodzi dalej!

Klaudia i Marta walczą o 1 miejsce. Jurorzy kłócą się o dziewczyny. Katarzyna Sokołowska: - Dla mnie to jest tragiczny wybór.

Nagle Joanna wstaje i mówi: Who cares reguły. Ja jestem od tego, żeby decydować! Obie wchodzicie do domu modelek!

Tego jeszcze nie było! W domu modelek znalazło się 14 dziewczyn!

TOP MODEL 3, odcinek 4. już za nami. W tym odcinku emocji nie zabrakło! Mnóstwo kłótni, łzy i łamanie reguł - to wszystko miało miejsce w 4. odcinku. Po raz pierwszy w historii polskiej wersji TOP MODEL do domu przeszło 14 dziewczyn!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: