ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura "Ciemniejsze strona Greya" - Dakota Johnson topless na plaży

"Ciemniejsze strona Greya" - Dakota Johnson topless na plaży

14.07.2016, godz. 09:23
Ciemniejsza strona Greya
foto: Facebook

Dakota Johnson i Jamie Dornan znowu udowodnili, że potrafią zagrać parę, którą łączy potężne pożądanie. Tym razem filmowa para pracowała nad sceną miłosnego masażu. Już po samych zdjęcia z planu "Ciemniejszej strony Greya" możemy się domyślać, że druga część bestsellerowej trylogii będzie równie gorąca co pierwsza.

12. lipca na francuskim Lazurowym Wybrzeżu ekipa filmowa pracowała nad zdjęciami do „Ciemniejszej strony Greya”. Dakota Johnson znowu udowodniła, że nie ma żadnych oporów przed rozebraniem się przed kamerą. Aktorka i jej filmowy partner Jamie Dornan odgrywali scenę miłosnego masażu na plaży. Na jej potrzeby 26-letnia gwiazda musiała się rozebrać. Już po samych zdjęciach możemy się domyślać, że druga część będzie równie gorąca co pierwsza.

Przypomnijmy, że „Ciemniejsza strona Geya” zrealizowana jest na podstawie bestsellerowej trylogii E.J. Jamesa i wejdzie do kin w lutym 2017. Obok Dakoty Johnson i Jamiego Dornana na ekranie pojawi się również Kim Basigner, Marcia Gay Harden oraz Rita Ora.

Zobacz: Rozgoryczona Kora: Traktują mnie gorzej niż Rumunkę

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: