ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Doctor Strange. Zobacz najnowszy zwiastun filmu!

Doctor Strange. Zobacz najnowszy zwiastun filmu!

20.09.2016, godz. 11:22

Już niedługo na ekranach kin pojawi się kolejny film oparty na komiksach wydawnictwa Marvel Comics. Mowa o adaptacji serii "Doctor Strange". Zobacz najpotężniejszego Czarodzieja Ziemi w nowym zwiastunie!

Harry Potter może czuć się zagrożony! Niebawem cały świat pozna wiele potężniejszego i przystojniejszego czarodzieja! Mowa o Doctorze Strange'u. Historia opowie losy Stephana Strange'a - najlepszego chirurga na świecie, który z powodu wypadku samochodowego, straci pełną władzę nad rękoma. Z przemądrzałego, zadufanego w sobie bogacza, powoli stanie się mądrym, dobrym i bohaterskim magiem.

W najnowszym zwiastunie możemy zobaczyć, jak Strange kaja się przed mistyczną istotą znaną jako Ancient One. To właśnie Ancient One nauczy go tajników wiedzy magicznej i wyposaży w umiejętności, które pomogą mu obronić świat. Widać również jedną z głównych cech Doctora Strange'a - chęć niesienia pomocy.

Premiera nowego filmu na podstawie komiksów Marvela już 26 października. w rolach głównych Benedict Cumberbatch, Chiwetel Ejiofor Tilda Swinton, Rachel McAdams oraz Mads Mikkelsen.

Zobacz: Doctor Strange. Kim jest najbardziej tajemniczy bohater nowego filmu Marvela?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: