ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Eurowizja 2017 finał: jak głosować w finale na Kasię Moś?

Eurowizja 2017 finał: jak głosować w finale na Kasię Moś?

13.05.2017, godz. 21:33
Kasia Moś Eurowizja 2017
foto: EAST NEWS

Finał Eurowizji 2017 w Kijowie już dziś 13 maja. Jak głosować na Kasię Moś, aby to właśnie ona wygrała? Sprawdźcie, na czym polegają zasady głosowania w finale Eurowizji w Kijowie

Przed nami finał Eurowizji 2017, w którym Kasia Moś wystąpi jako druga. Finał Eurowizji odbędzie się w sobotę 13 maja o godz. 21. Kasia Moś zaprezentuje swoją piosenkę "Flashlight", z którą tak świetnie zaprezentowała się w półfinale. Jej występ był fantastyczny, nic dziwnego, że dostała po nim olbrzymie brawa! Mimo tego przyda się jej nasze wsparcie.

Eurowizja 2017 - jak głosować na Polskę?

Zasady głosowania w finale Eurowizji nie zmieniają się. Ponownie można głosować, dzwoniąc na specjalną infolinię lub wysyłając SMS-y. Niestety, nie można głosować z Polski. Znajomi bądź rodzina, przebywająca za granicą, śmiało może wysyłać SMS-y. Im więcej ich Kasia dostanie, tym większe będzie miała szanse na zwycięstwo!

Aby oddać głos na Kasię Moś, należy wpisać SMS o treści 02 i wysłać go pod numer wyświetlony na ekranie lokalnego nadawcy publicznego bądź też zadzwonić (w Polsce bądź też z polskiego numeru telefonu głosować nie możemy!). Wielki Finał 62. Konkursu Piosenki Eurowizji odbędzie się w sobotę 13 maja o godz. 21:00. Po północy poznamy zwycięzcę. Gorąco trzymamy kciuki za to, by Kasia uzyskała jak najlepszy rezultat!

Relację z finału Eurowizji 2017 przeczytacie na SE.pl

ZOBACZ: Oświadczyny na Eurowizji! Uczestniczka z Macedonii wzruszona do łez! [WIDEO]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: