ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl rozrywka kultura Na co do kina w weekend? "Prosta historia o morderstwie" czy "Szkoła uwodzenia Czesława M."

Na co do kina w weekend? "Prosta historia o morderstwie" czy "Szkoła uwodzenia Czesława M."

21.10.2016, godz. 14:53
Na co do kina w weekend?
foto: plakat filmu

Na co do kina w weekend? Przejrzeliśmy repertuar kin w poszukiwaniu najlepszych propozycji. Wśród nowości filmowych znalazły się dwa polskie filmu "Szkoła uwodzenia Czesława M." oraz "Prosta historia o morderstwie". Co wybrać?

Na co do kina w weekend 21-23 października? Prześledziliśmy propozycje największych polskich kin w poszukiwaniu ciekawych nowości. Wśród premier filmowych znalazły się dwa polskie filmy. Pierwszy z nich to "Prosta historia o morderstwie" w reżyserii Arkadiusza Jakubika z Andrzejem Chyrą i Filipem Pławiakiem w rolach głównych. Będzie to dobry wybór dla wszystkich miłośników trzymającego w napięciu i pełnego zwrotów akcji kina. Film przedstawia historię policyjnej rodziny, której losami wstrząsa tajemnicza zbrodnia. Syn po wstąpieniu do policji odkrywa sekrety ojca. Gdy ten zostaje zamordowany młody policjant staje się głównym podejrzanym.

W dziale premiery filmowe znalazł się również film "Szkoła uwodzenia Czesława M", czyli ciepła i optymistyczna komedia o poszukiwaniu szczęścia i własnej drogi. Ile wspólnego z prawdziwym Czesławem Mozilem ma bohater filmu? Krzysztof Materna, mówiąc o Czesławie M., nie ma wątpliwości: "Jest po prostu niezwykły. Jedyny w swoim rodzaju". Film przedstawia historię popularnego muzyka, który niespodziewanie porzuca życie warszawskiego celebryty. Losy głównego wydają się dziwnie zbiegać z losami prawdziwego Czesława Mozila. Czy można ich utożsamiać? O tym warto przekonać się na własne oczy.

"Jack Reacher: Nigdy nie wracaj" z Tomem Cruisem w roli głównej to historia oskarżonego o zabójstwo byłego majora. Gdy Reacher wraca do swojej matczynej siedziby 110. jednostki żandarmerii wojskowej, okazuje się, że kobieta, z którą miał umówione spotkanie, zaginęła. Jack dowiaduje się, że pani major została aresztowana pod zarzutem szpiegostwa, co według niego jest mało prawdopodobne. Postanawia rozpocząć śledztwo na własną rękę.

Wśród nowości filmowych na weekend 21-23 października 2016 roku znajdziemy jeszcze takie filmy jak: "Asy bez kasy", "Ja, Daniel Blake", "Ja, Daniel Blake", "Historia Marii", "Śmierć w Sarajewie".

ZOBACZ: Taniec z Gwiazdami 6, odc. 8. Adam Zdrójkowski zatańczy z Agnieszką Kaczorowską. "Skacze jak młody jelonek"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: