ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka kultura Natalie Portman jako żona Kennedy'ego. Zobacz zwiastun filmu "Jackie"

Natalie Portman jako żona Kennedy'ego. Zobacz zwiastun filmu "Jackie"

06.10.2016, godz. 14:27

Natalie Portman zagrała główną rolę w filmie "Jackie", opowiadającym o losach żony prezydenta Kennedy'ego, po jego śmierci. Jak wypadła w roli Jackie Kennedy? Zobacz zwiastun!

Film zatytułowany "Jackie", opowiada losy żony prezydenta Johna F. Kennedy'ego po zamachu na jego życie. W tej filmowej biografii prześledzimy więc życie Jackie Kennedy od najtrudniejszego momentu jej życia po żałobę, oburzenie USA i decyzje rodziny i współpracowników zamordowanej głowy państwa. Film miał swoje pokazy na prestiżowych festiwalach filmowych i zdobył uznanie krytyków. Dzieło Pablo Larraina dostało już kilka nagród filmowych.

Za scenariusz odpowiedzialny jest Noah Oppenheim, znany chociażby z filmów "Serii Niezgodna" ("Wierna" i "Więzień labiryntu"). W filmie wystąpili Peter Sarsgaard (Robert Kennedy), Greta Gerwig (Pamela Turnure), Max Casella (Jack Valenti) i Julie Judd (Ethel Kennedy). Data polskiej premiery nie została jeszcze podana. Najprawdopodobniej odbędzie się w tym samym czasie, co inne europejskie premiery, czyli w lutym 2016 roku.

Jak podoba się Wam Portman jako żona Kennedy'ego?

Zobacz: Tessa Thompson zamiast Natalie Portman w filmie "Thor: Ragnarok". W kogo się wcieli aktorka?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: