ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka kultura "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" - plakat już jest. Kiedy premiera filmu?

"Pitbull. Niebezpieczne kobiety" - plakat już jest. Kiedy premiera filmu?

09.08.2016, godz. 15:49
Pitbull. Niebezpieczne kobiety
foto: plakat filmu

"Pitbull. Niebezpieczne kobiety" pierwszy plakat filmu Patryka Vegi trafił do sieci w sierpniu 2016 roku. Na kiedy została zapowiedziana premiera kontynuacji megahitu "Nowe porządki"? Data na SE.pl

Pierwszy plakat filmu "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" trafił do sieci na początku sierpnia. Zobaczymy w nim całą plejadę gwiazd: Stramowski, Ostaszewska, Bachleda-Curuś, Kulig, Fabiański, Cielecka, Żmijewski, Dereszowska, Grabowski i Oświeciński. Premiera filmu została zapowiedziana na 11 listopada 2016 roku. Druga część filmowej trylogii „przynosi prawdziwą rewolucję w gatunku” – mówi reżyser Patryk Vega, obiecując widzom jeszcze więcej humoru, akcji oraz znakomitą ekipę aktorską. Jej skład tworzą ulubieńcy publiczności z części pierwszej oraz plejada zupełnie nowych twarzy.

Przypomnijmy, że w filmie główny akcent pada na fakt, że w 2015 roku aż 40% przyjętych do policji stanowiły kobiety. Jak wygląda ich praca w brutalnym świecie przestępstw? O tym przekonamy się podczas premiery filmu "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" 11 listopada 2016 roku.

ZOBACZ: Doda bierze "Pitbulla"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: