ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Polcon 2016 - bilety

Polcon 2016 - bilety

18.08.2016, godz. 13:43
Polcon 2016
foto: Facebook

W dniach 18-22 sierpnia w kompleksie Hali Stulecia we Wrocławiu odbędzie się Polcon Eurokonferencja 2016. Dla tych wszystkich, którzy wybierają się na największy w Polsce zlot fanów fantastyki, a nie mają jeszcze biletów, polecamy zapoznanie się z zasadami akredytacji. Zobacz ile trzeba zapłacić za udział w imprezie, czy przysługuje ci zniżka, oraz w jaki sposób i gdzie kupić bilet.

W dniach 18-22 sierpnia w kompleksie Hali Stulecia we Wrocławiu odbędzie się Polcon Eurokonferencja 2016. Dla tych wszystkich, którzy wybierają się na największy w Polsce zlot fanów fantastyki, a nie mają jeszcze biletów, polecamy zapoznać się z zasadami akredytacji i regulaminem uczestnictwa w imprezie.

Aby uczestniczyć w Polconie należy kupić bilet. Trzeba jednak pamiętać, że jego cena będzie wzrastać wraz ze zbliżaniem się daty imprezy. Wejściówki jednorazowe będą dostępne jedynie na miejscu. Po zakupie biletu otrzymamy także pakiet akredytacyjny składający się z: akredytacji (identyfikatora), Folderu Polconu, Książki Programowej Polconu, torby płóciennej z logo Polconu oraz inne materiały pozyskane od sponsorów.

Ceny biletów zostały zróżnicowane pod względem terminu ich zakupu. I tak im wcześniej kupiliśmy akredytację, tym więcej zaoszczędziliśmy. Niestety spóźnialscy będą musieli zapłacić najwięcej za udział w imprezie:

do 29 lutego 2016 – 50 zł.
1 marca- 31 marca 2016 – 60 zł.
1 kwietnia – 31 maja – 70 zł.
1 – 30 czerwca – 80 zł.
1 -31 lipca – 90 zł.
od 1 sierpnia i na miejscu – 100 zł.

Organizatorzy przewidzieli również zniżki dla grup powyżej 5 osób i więcej, oraz dla twórców programu. Dzieci do lat 6 po wcześniejszym zgłoszeniu będą mogły uczestniczyć w imprezie za darmo. Z kolei dzieci do lat 12 mogą skorzystać z 50% zniżki. Rabat w wysokości 20% przysługuje młodzieży w wieku 12-16 lat.

Bilety jednodniowe będzie można nabyć wyłącznie przy wejściu na teren Polconu. Umożliwią one wejście na teren Polconu w danym dniu i udział we wszystkich punktach Polconu (jeśli w regulaminie punktu nie podano inaczej) oraz otrzymanie programu Polconu. Bilety jednodniowe będą uwzględniały zniżki dla dzieci i młodzieży.

CENY BILETÓW
czwartek – 30
piątek – 35
sobota – 35
niedziela – 30
poniedziałek – wstęp bezpłatny do Hali Stulecia i na Targi Fantastyki

Aby dokonać zakupu akredytacji należy się zarejestrować w aplikacji Biuro Obsługi Polconu. Jednorazowo użytkownik może kupić jedną akredytację – w ramach swojego konta użytkownik może jednak dokonać zakupu w imieniu dziecka czy dla osoby znajomej.

Więcej informacji znajdziecie w regulaminie na stronie wydarzenia.

Zobacz: Dzieci wchodzą Szycowi na głowę

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: