ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Ucho prezesa 9: Tadeusz Rydzyk w kolejnym odcinku?

Ucho prezesa 9: Tadeusz Rydzyk w kolejnym odcinku?

15.03.2017, godz. 12:02
OJCIEC TADEUSZ RYDZYK
OJCIEC TADEUSZ RYDZYK foto: EAST NEWS

Ucho prezesa odc. 9 swoją premierę zaliczy w czwartek 16 marca. Kto wystąpi w nowym odcinku? Robert Górski zasugerował, że 9. odcinek Ucha prezesa będzie należał do ojca dyrektora Tadeusza Rydzyka!

Nowy odcinek Ucha prezesa zadebiutuje jak zwykle w czwartek. 16 marca na portalu ShowMax zostali opublikowany 9. odcinek. Ucho prezesa 9 za darmo na YouTube będzie można obejrzeć dopiero w poniedziałek 20 marca. Wszyscy zachodzą w głowę, kto będzie bohaterem nowego odcinka? Jest duża grupa internautów, którzy trzymają kciuki za prezydenta, który w mini-serialu wciąż grzeje stołek pod gabinetem prezesa, wyczekując na swoją kolej. Tymczasem już tydzień przed emisją Ucha prezesa 9 lider Kabaretu Moralnego Niepokoju zasugerował, że w nowym odcinku wystąpi... Tadeusz Rydzyk.

Robert Górski rozpoczął nowy sezon występów Kabaretu Moralnego Niepokoju w Teatrze Capitol w Warszawie od krótkiego monologu. W swoim przemówieniu, które wygłosił 13 marca 2017 roku, satyryk zapowiedział, że w nowym odcinku Ucha prezesa pojawi się nie kto inny, jak ojciec dyrektor Tadeusz Rydzyk. Czy Górski spełni swoją zapowiedź? O tym przekonamy się już za kilka dni.

ZOBACZ: Pierwsza dama wyśmiana w Uchu Prezesa 8?

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: