ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka kultura Zakonnica z The Voice na koncercie we Wrocławiu

Zakonnica z The Voice na koncercie we Wrocławiu

20.07.2016, godz. 13:48
Zakonnica z The Voice wystąpi w Wrocławiu
foto: materiały prasowe

Zakonnica, która stała się gwiazdą po występie w The Voice of Italy, wystąpi w Polsce! Siostra Cristina wystąpi w ramach festiwalu Singing Europe, który startuje już 23 lipca 2016 roku.

Siostra Cristina w 2014 roku zwyciężyła The Voice of Italy. Włosi pokochali śpiewającą zakonnicę, która bardzo szybko zdobyła popularność nie tylko w kraju. Co robi siostra Cristina dwa lata po zwycięstwie w The Voice of Italy? Nie rezygnuje ze swojej pasji do śpiewu. Co ciekawe, już niedługo wystąpi w Polsce. Cristina Scuccia zaśpiewa we Wrocławiu podczas festiwalu Singing Europe. Zakonnica wraz z chórem wystąpi na Stadionie Miejskim we Wrocławiu 23 lipca 2016 roku o godzinie 18:00.

Singing Europe ma na celu propagowanie śpiewu i wspólne rozwijanie wokalnej pasji. Na tegoroczną, finałową edycję projektu, która organizowana jest w ramach programu Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016, składają się trzy koncerty, które odbędą się kolejno w dniach: 23 i 30 lipca oraz 6 sierpnia. Bilety na wydarzenie można nabyć w sprzedaży internetowej na stronie ebilet.pl

Przypomnijmy, że występ zakonnicy z The Voice na YouTube obejrzało ponad 83 miliony razy. Wykonanie „No one” z repertuaru Alici Keys w wykonaniu siostry Cristiny było prawdziwym hitem.

ZOBACZ: Upiła się winem mszalnym, rozbiła auto! Pijacki rajd siostry zakonnej z USA


REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: