ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka rozrywka w tv X FACTOR 2, odcinek 8. - zapis relacji NA ŻYWO w Internecie

X FACTOR 2, odcinek 8. - zapis relacji NA ŻYWO w Internecie

21.04.2012, godz. 21:54
x factor, tatiana okupnik, kuba wojewódzki, czesław mozil
foto: Facebook

X FACTOR 2, odcinek 8. NA ŻYWO - od godziny 20:00 relacja live na stronie SE.pl. Tylko u nas tytuły piosenek, zwycięzcy i przegrani, informacja KTO WYGRAŁ, KTO ODPADŁ. X FACTOR 2 odcinek 8. - online relacja od godziny 20:00.

W sobotę, 21 kwietnia, zobaczyliśmy pierwszy odcinek X FACTOR 2 NA ŻYWO. Trzeba przyznać, że wszyscy uczestnicy stanęli na wysokości zadania. Mogliśmy podziwiać popisy wokalne zespołów De Facto, The Chance oraz Soul City. Poza tym zobaczyliśmy Ewelinę Lisowską, Anię Antonik BAJKĘ, Joannę Kwaśnik, Pawła BIBĘ Binkiewicza, Marcina Spennera oraz Dawida Podsiadłę. W dogrywce zaśpiewały grupy De Facto oraz The Chance. Z programu odpadł zespół De Facto.

Poniżej zapis relacji na żywo:

Program X Factor właśnie się rozpoczął. Przed nami po raz pierwszy występy na żywo! Jarosław Kuźniar jest już na scenie! Prezenter żartuje, że po roku dorobili się sztucznych ogni. Zapowiada, że uczestnicy sami wybrali piosenki, które dziś zaśpiewają. Jarosław zaprasza jurorów - na scenę wychodzą Kuba Wojewódzki, Tatiana Okupnik i Czesław Mozil. Kuźniar przypomina, że od tej pory jurorzy zaczynają ze sobą rywalizować.

Jarosław serdecznie wita Tatianę: Dobry wieczór kochanie, wyglądasz pięknie!

Kuba Wojewódzki: To jest pierwszy występ uczestników. Zróbmy im dziś dzień dziecka, niech to będzie występ specjalnej troski.

Czesław zapowiada pierwszych uczestników, którzy zaśpiewają na żywo: Monika, Marta i Agnieszka czyli zespół The Chance. Zaśpiewają SIMPLY THE BEST - Tina Turner.

THE CHANCE

Dziewczyny są już na scenie, śpiewają utwór Tiny Turner - SIMPLY THE BEST. Grupie towarzyszy trzech tancerzy.

Kuba: Od kiedy pojawiły się Grycanki, wszystko, co okrągłe, bardzo mi się podoba.Dwie z was mają u mnie plus, a każdemu kto nie wyśle na was SMS-a detektyw Rutkowski dobierze się do d**y.
Tatiana: Dziewczyny, chcę porgratulować pięknego otwarcia 2012! 
Czesław: Ja jestem w szoku, że Kuba w ogóle chwali. Dziewczyny, to było tak szczere i proste. Wychodzicie i macie to wszystko. Dzięki wielkie.

Dziewczyny z grupy cieszą się po występie.

Joanna Kwaśnik

Joanna należy do drużyny Kuby, dlatego to on ją zapowiadał. Kuba: Jako dużurny rasita tego kraju, muszę powiedzieć, że ona jest biała, jej ojcieć jest biały, jej matka jest biała... Ale jej głos jest czarny! Joanna śpiewa SOMEONE LIKE YOU - Adele.

Czesław: Powiem szczerze, że ja ciebie nie pamiętałem i jest mi przykro. Ciebie słychać, ty to masz. Najtrudniej śpiewać coś, czego codziennie słuchamy w radiu. Ukłony, to było pięknie.
Kuba: Nie miej wyrzutów sumienia, że nie pamiętałeś Asi, ona Ciebie też nie pamiętała.
Tatiana: Czy można zapomnieć taką dziewczynę jak Asię? NIE! Twój głos jest niesamowity, wyglądasz soczyście pięknie.
Kuba: I kto to mówi? Asiu, mnie nie wypada Cię chwalić, znam człowieka, który nie wie, o czym jest ten tekst, a za każdym razem się wzrusza, tak jak teraz. Ten człowiek to ja.

Ewelina Lisowska

Ewelina należy do grupy Tatiany, czyli najmłodszych.

Tatiana: Ja nie rozumiem, skąd w tej kruszynie, tak silny wokal.

Ewelina zaśpiew JUST LIKE A PILL - Pink.

Kuba: Ewelino, choreogrfia wyglądała, jakby ci ją Czesław układał, bo on też często leży na stole.
Czesław: Nie wiedziałem, że masz taki zespół. Ja nie kumam, że ty tak śpiewasz, a taką muzykę wykonujecie. 
Kuba: Jesteś kolejnym potwierdzeniem niesamowitego poziomu tej edycji. Jesteś wokalnym kibolem, to jest komplement, jesteś niesamowita.
Tatiana: W przeciwieństwie do Gołoty, nie stosujesz ciosów poniżej pasa. Powinnaś zostać na scenie, urodziłaś się po to, żeby tu być.

Jarosław Kuźniar: I w przeciwieństwie do Gołoty, potrafi powiedzieć więcej niż jedno słowo.

De Facto

Grupa trzech chłopaków, którzy najpierw byli solistami, ale dostali kolejną szansę pod warunkiem, że zostaną zespołem.

Czesław: Trzech chłopaków, najbardziej kolorowy oddział tej edycji. Chłopaki są śliczni.

De Facto śpiewa CLOSER - Ne-Yo.

Kuba: Tak wyglądają dzieci Czesława, jaki ojciec, taki syn. W dobrze repertuaru, w tym, jak bardzo chce się wam być na scenie, jest coś niesamowitego. 
Tatiana: Panowie, takich boysbandów potrzeba w Polsce. 
Czesław: Jest naprawdę fajnie, chłopacy.

Marcin Spenner

Kuba porównał Marcina do Bryana Adamsa. Marcin śpiewa HEAVEN - Bryana Adamsa.

Publiczność jest zachwycona występem Marcina, a jury?

Tatiana: Twój głos jest genialny, jesteś jednym z najmocniejszych zawodników. 
Czesław: To masz swój funklub ze sobą, to chyba więcej znaczy. Wydajesz się sympatyczną osobą, a to się liczy. Nie głos czyni piosenkarza, ale osobowość. Piosenkarz potrafi czarować, ty coś masz, ja nie wiem co Ty masz, ale to masz.
Kuba: Marcin będziesz musiał to odsłuchać i zrozumieć, co poeta miał na myśli... Drzesz ryja, ale wiem, że ty opowiadasz intymną historię.

Soul City

Członkowie zespołu to grupa przyjaciół i bardzo różnorodnych osób. Jest wśród nich m.in. dziennikarka, przedszkolanka, małżeństwo. Jedna z dziewczyn z grupy niedawno urodziła córeczkę Hanię.

Soul City śpiewa FREE YOUR MIND - En Vougie.

Kuba: Ja wiem, czemu wybraliście tę piosenkę... Bo tam padają słowa "sexy mama" tak?
Tatiana: Macie tyle koloru w sobie, nie tylko w stylizacji, ale też w wokalu. 
Kuba: Jesteście potwierdzeniem teorii, że to jest fajna edycja. Widze na scenie 9 powodów, dla których nienawidzę Czesława. Razem z nim jest was 10, a to jest tylko 10 tys. Starczy wam to na to, by wykupić Czesława z izby wytrzeźwień.

Anna Antonik BAJKA

Tatiana przyznała, że uwielbia jej głos. Bajka śpiewa utwór APOLOGIZE - Timbaland i One Republic.

Kuba: Odwaga w wyborze repertuaru. Jesteś wyjątkowym, pokazujesz, że w tym programie marzenia się spełniają, a bajki stają się rzeczywistością. Jestem zaszokowany poziomem tego programu.
Czesław: Ten stres jest, a ty dajesz radę. Dzięki za odwagę.
Tatiana: Kocham ten śmiech, kocham ten wokal! Mam nadzieję, że publiczność też cię pokocha!

Paweł BIBA Binkiewicz

Kuba: Łączymy się na chwilę z programem w11, wyobraźcie sobie wokalistkę, który uciekł ze szpitala psychiatryczego. Wyobraźcie sobie stylistę, który uciekł ze szpitala psychiatrycznego. Widzicie go? To jest Biba!

Biba śpiewa FLY AWAY - Lenny Kravitz.

Kuba: Człowiek z Grójca, bardzo ważne miejsce na mapie psychiatrii.
Czesław: Mówimy o pewnej wiarygodności. 
Tatiana: Ty jesteś po to, by wariować na scenie. A to szaleństwo to tylko taka przykrywka, bo ty chłopie naprawdę świetnie śpiewasz.

Dawid Podsiadło

Tatiana przyznaje, że na taki męski głos czekała latami. Dawid zaśpiewa WITH OR WITHOUT YOU - U2.

Publiczość szaleje! Krzyki i piski nie mają końca.

Kuba: Miałeś najfajniejszy film przed występem. Jestem Mikem Tysonem konwersacji. Śpiewaniem U2 to jest jak napisanie Biblii od początku, to nie udaje się każdemu. Dziś gówniarzu jestem szczęśliwy, bo jesteś na scenie.
Czesław: Nie wiem co się stało przez ten rok. Ty nie powienieneś śpiewać U2, powinieneś śpiewać swoje piosenki.
Tatiana: Ty już wiesz, że w mojej głowie masz zagwarantowane miejsce muzyczne do końca moich dni. Nikt cię nie Podsiadło.

Jarosław Kuźniar zapowiada, że głosowanie się zakończyło. Za chwilę dowiemy, się kto odpadnie z programu. Prezenter zaprasza jurorów i uczestników na scenę. Drużyna Kuby Wojewódzkiego - 25+, drużyna Tatiany Okupnik - 16-25, czyli najmłodszych. Drużyna Czesława Mozila czyli zespoły.

Poznajmy uczestników, którzy są bezpieczni: Dawid Podsiadło, Marcin Spenner, Ania Antonik BAJKA, Joanna Kwaśnik, Ewelina Lisowska, Paweł BIBA Binkiewicz oraz Soul City.

Dogrywka: De Facto, The Chance.

De Facto

Zespół śpiewa I SWEAR Boys II Men.

 

The Chance

Dziewczyny śpiewają I'M SO EXCITED - The Pointer Sistes.

 

Tatiana: Panowie jesteście kolorowi, dziewczyny macie genialne wokale i już słychać, że stajecie się zespołem. Po dogrywce zdecydowałam, że chcę oglądać dalej dziewczyny.
Kuba: Moim podstawowym kryterium będzie zaskoczenie. Będę szukał kogoś, kto mnie zaskoczy. Panowie mnie bardziej zaskoczyli, dlatego na nich oddaję głos.
Czesław: Dziewczyny ja was uwielbiam, chłopacy jesteście pomysłem, zaskoczeniem. Biorę dziewczyny.

De Facto odpada, The Chance przechodzi dalej.

W sobotę, 21 kwietnia, zobaczyliśmy pierwszy odcinek X FACTOR 2 NA ŻYWO. Trzeba przyznać, że wszyscy uczestnicy stanęli na wysokości zadania. Mogliśmy podziwiać popisy wokalne zespołów De Facto, The Chance oraz Soul City. Poza tym zobaczyliśmy Ewelinę Lisowską, Anię Antonik BAJKĘ, Joannę Kwaśnik, Pawła BIBĘ Binkiewicza, Marcina Spennera oraz Dawida Podsiadłę. W dogrywce zaśpiewały grupy De Facto oraz The Chance. Z programu odpadł zespół De Facto.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: