ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka rozrywka w tv X Factor, odc 5. Zapis relacji NA ŻYWO w internecie - ostatni odcinek castingów

X Factor, odc 5. Zapis relacji NA ŻYWO w internecie - ostatni odcinek castingów

03.04.2011, godz. 19:51
Jury X-Factor. Maja Sablewska, Czesław Mozil, Kuba Wojewódzki
Jury X-Factor. Maja Sablewska, Czesław Mozil, Kuba Wojewódzki foto: TVN

Za nam 5 odcinek, pierwszej edycji nowego show stacji TVN "X Factor". Jurorzy zakończyli eliminacje na castingach. Wybrali ostatnich szczęśliwców, którzy trafili do grupy, spośród której zostaną wyselekcjonowane osoby do półfinału. W SE.pl prowadziliśmy z relacją na żywo z show.

Komu tym razem Maja Sablewska, Czesław Mozil i Kuba Wojewódzki powiedzą TAK, a komu podziękują za udział w castingu?

>>> Wszystko o programie X Factor tylko na SE.pl <<<

UWAGA! Strona nie odświeża się automatycznie. Naciśnij F5, żeby odświeżyć.

Pierwsza na scenę wyszła 18-letnia góralka Sylwia. Miała bardzo charakterystyczną kokardę na głowie. Zaśpiewała całkiem nieźle. Ma świetny głos. Kuba stwierdził, że jest artystką kompletną, ale jest psychiczna. Maja natomiast stwierdziła, że jest odważna i za to zdobywa jej uznanie. Dziewczyna otrzymała trzy razy TAK od jurorów.

Michał Pijewski przyjechał z warszawskiej Pragi. Wykonał muzykę lat trzydziestych – piosenkę "I can’t give you anything baby". Dostał 3 x TAK.

- To jest moja bajka, moja dzielnica. Mi się podobało – ocenił Mozil

- Masz 39 lat. To jest pewnie Twoja druga szansa. Tacy ludzie mają w takim programie szansę. Jestem na tak – skomentowała Maja.

- Ty zmień profesję. Zostań obnośnym sprzedawcą wazeliny. Po co nam tacy starzy ludzie. Ty i ten Twój talent to najbardziej szemrane towarzystwo jakie spotkałem – powiedział Kuba.

Sebastian Tarlach. Steward z brytyjskich linii lotniczych. Zaśpiewał utwór "Forget you". Nie spodobał się jurorom. Dostał 3 x NIE.

Rafał Kowal. Zaśpiewał Just Five "Kolorowe sny". Dostał 3 x NIE.

Natalia Dubik. Zaśpiewała "A my tak łatwo palni" Maryli Rodowicz. Dostał 3 x NIE.

Duet Brooklyn wykonał piosenkę z filmu „Wirujący seks”. Niestety nie przeszli.

Patrz też: NOWY podopieczny Sablewskiej to Jacek Czerwiński z X Factor! WIDEO

25-letni Wojciech Ezzat z Kobyłki (woj. Mazowieckie). Młody facet z palestyńskim nazwiskiem wykonał piosenkę "Suddenly".

- Na tym etapie mamy już tylu wyjątkowych i zaskakujących osób, i obawiam się, że nie przebiłeś ich – powiedziała Maja, która była na NIE.

Za to Kuba i Czesław dali szansę Wojtkowi. Dostał dwa razy tak i przeszedł dalej.

Magda Pociecka 21 lat z Gliwic. Zaśpiewała utwór Amy Winehouse. Dostała 3 x TAK.

- Śpiewasz piosenkę, gdzie masz nas przekonać, ze rozrabiasz, że jesteś no good, zawstydziłem się, moja fantazja, no wiecie, to działa – powiedział Mozil

- Czekałam aż wybuchniesz z tym głosem. Poczekamy na to w następnym etapie - oceniła Maja.

Kolejny uczestnik to Robert Banasiak. Wykonał "Wonderful life" zespołu Hurts. Jurorom się nie spodobało. Dostał 3 x NIE.

- Nie no, trzeba jednak coś powiedzieć. Widzisz siebie śpiewającego i tańczącego w jakimś klubie? Widzisz tych ludzi stojących do kasy? Ja jestem na Nie - powiedział Kuba.

- Ta piosenka jest genialna. W Twoim wykonaniu było fatalne - rzuciła krótko Maja.

Marina Milov o korzeniach ukraińskich. Spodobała się i przeszła

Kasia Brzostek 25 lat. Zaśpiewała Dufy „Mercy”. Jurorzy dali trzy razy TAK. Przeszła dalej

Basia Kamrowska 17-lat z Osielska. Powiedziała że kocha muzykę. Zaśpiewała niesamowicie utwór “Fly me to the moon”.

- Twój talent jest niezauważalny. Nie wiem czy to kwestia Twoich predyspozycji dziś, czy predyspozycji w ogóle. Nie stawiamy krzyżyka na Twojej karierze – ocenił Kuba.

Dziewczyna zestresowała się i dostała kolejną szansę. Zaśpiewała jeszcze raz ten sam utwór. Najpierw jurorzy byli na Nie, po dogrywce zmienili zdanie i dali szansę dziewczynie. Dostała TAK od Kuby i Mai.

Przeczytaj koniecznie: PiS kontra TVN: Pokażą X Factor 10 kwietnia!

Pani Ewa „Dani” Sikocińska. Wykonała "New Yor, New York" z repertuaru Lizy Minelli. Dostała trzy razy TAK.

- Myślałem, że będzie miło i fajnie, ale nie wiedziała, że będzie aż tak fajnie - powiedział Czesław.

- Pewnie ma pani już menedżera. Jestem absolutnie na TAK - rzuciła Maja

Ali an Ani, 21 lat, ma arabskie korzenie, wykonał "Impossible" Christiny Aguilery. Dostał owacje na stojąco oraz trzy razy TAK.Jurorzy myśleli, że będzie kosmitą, a okazał się wrażliwym artystą.

- Jak pojawiłeś się na scenie, to myślałem, że jesteś świrem. Ja ciągle nie wiem, ile jest prawdy tu w Tobie, ile żartu. Fenomenem jest, że moje niewiedzenia w ciągu słuchania było coraz większe. To wszystko to jest atut artysty. To dobrze - ocenił Kuba

- Ująłeś mnie niesamowitą skromnością i pokorą. Podobało mi się. Tak - powiedziała Maja.

Marta Ławska, 17 lat. Zaśpiewała "Make me feel like a natural woman". Dostała 3 x TAK.

- Marta ja mam olbrzymią słabość do tej piosenki. Słyszałam ją w najlepszym wykonaniu jaki istnieje. Wszystko bym w Tobie zmieniła oprócz głosu. Duży kredyt ale Tak - powiedziała Maja.

- Nie gniewaj się, dużo widziałem i dużo słyszałem. Nie chce mi się Cię dłużej oglądać. Idź i przygotuj się do finału - dodał po Sablewskiej Kuba.

Karolina Szczepanik, 16 lat ze Świnoujścia. Wykonała utrwór "Tell him" z repertuaru Barbry Streisand i Celine Dion. Dostała owacje na stojąco od publiczności oraz 3 x TAK.

Byłem w Świnoujściu tle razy, tam płyną prom do Kopenhagi, jadłem tam niedobre jedzenie, jadłem strasznego schabowego, i zawsze na takim promie jest kapela, która gra. Grali na tym promie smętne i złe piosenki. Dzięki Bogu ty jesteś za dobra i nie będziesz tam śpiewać - powiedział Mozil.

- Bałem się jak wybrniesz z tej metafory. Karolina często ludzie podczas finałów mówią złe rzeczy, boję się, ze możesz tam trafic - ocenił Kuba.

Za tydzień w "X Factor" ostateczne wyniki. To będzie kolejny etap eliminacji. Spośród wybranej 100 osób, do półfinałów przejdzie tylko 15 osób.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: