ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Bake Off - Ale Ciacho! odc. 7: gwiazdor Rodzinki.pl dołączy do jurorów programu

Bake Off - Ale Ciacho! odc. 7: gwiazdor Rodzinki.pl dołączy do jurorów programu

11.04.2017, godz. 13:45
Bake off
foto: Wikipedia

Do grona jurorów programu Bake Off - Ale Ciacho dołączył... Kacper Boski! Mowa oczywiście o aktorze grającym w Rodzinka.pl, czyli o Mateuszu Pawłowskim.

Dokładnie w Lany Poniedziałek, czyli 17 kwietnia 2017 roku o godzinie 21.50 w TVP2 w roli jurora zadebiutuje młodziutki Mateusz Pawłowski! Będzie on wraz z jurorami Bake Off - Ale Ciacho! - Gosią Molską i Krzysztofem Ilnickim oceniał popisowe dania wielkanocne uczestników programu. W odcinku z gwiazdą serialu Rodzinka.pl uczestnicy Bake Off będą piec babeczki i mazurki, czyli będzie słodko! Ale czy aktor będzie słodki? Jakim zamierza być jurorem? - Chyba trochę wyrozumiałym i miłym, ale sprawiedliwym - czytamy wypowiedź Mateusza Pawłowskiego na telemagazyn.pl.

Przypominamy, że Mateusza Pawłowskiego w roli jurora będziemy mogli zobaczyć w Poniedziałek Wielkanocny 17 kwietnia o 21:50 w TVP2! W roli Kacpra Boskiego wypada bardzo dobrze. Jak mu się uda wypaść w starciu z zawodowymi jurorami show? Jakie przyjmie kryteria oceniania? Będziecie oglądać?

Zobacz: Skandal w MasterChef. Dzieci miały "zaprzyjaźnić się" ze zwierzakami, które później UGOTOWAŁY

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: