ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Milionerzy - wydanie specjalne w Wielkanoc 2017. O której i kiedy oglądać?

Milionerzy - wydanie specjalne w Wielkanoc 2017. O której i kiedy oglądać?

16.04.2017, godz. 21:10
Kinga Rusin, Piotr Kraśko
foto: © AKPA

W Wielkanoc 2017 TVN wyemituje specjalne wydanie Milionerów. W które dni świąt będziemy mogli oberzeć show z udziałem gwiazd? O której godzinie włączyć telewizory, by nie przegapić świątecznego wydania Milionerów? Sprawdź szczegóły!

Specjalne wydanie Milionerów zobaczymy w święta wielkanocne. Zamiast "zwykłych" uczestników o milion zawalczą gwiazdy: Kinga Rusin i Piotr Kraśko, Filip i Zygmunt Chajzer oraz Małgorzata i Radek Majdan. Wygrane w tych odcinkach zostaną przeznaczone na cele charytatywne. Kiedy i o której zostaną wyemitowane świąteczne odcinki Milionerów?

Pierwszy odcinek świątecznych Milionerów zobaczymy w sobotę 15 kwietnia 2017 roku o godzinie 20:00. Drugi odcinek został zapowiedziany na poniedziałek wielkanocny 17 kwietnia 2017 roku również na godzinę 20:00. W opublikowanym niedawno fragmencie wydania specjalnego Milionerów dowiedzieliśmy się, że Kinga Rusin i Piotr Kraśko mieli problem z pytaniem o "wywrotka smoleńskiego". Czy mimo problemów uda się im wygrać milion? O tym przekonamy się już w święta.

Z obu odcinków specjalnych Milionerów przygotujemy relację na żywo, w których znajdziecie najciekawsze pytania, jakie usłyszą gwiazdy.

ZOBACZ: Rusin "ośmieszona" w Milionerach. Iga Lis komentuje wpadkę mamy

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: