ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Pamela z Projekt Lady wzięła ślub! Zobacz ZDJĘCIA!

Pamela z Projekt Lady wzięła ślub! Zobacz ZDJĘCIA!

09.08.2016, godz. 11:36
Pamela z Projekt Lady wzięła ślub
foto: Pamela Szczepek/Instagram

Projekt Lady jeszcze trwa, ale uczestniczki już dawno mają za sobą telewizyjną przygodę. Zdjęcia do show skończyły się bowiem jakiś czas temu. Dziewczyny wróciły do swojego życia. Jedna z nich, Pamela Szczepek wzięła niedawno ślub! Jak wyglądała uroczystość? Sprawdź!

Pamela Szczepek to jedna z uczestniczek show Projekt Lady. Zazwyczaj raczej się nie wyróżnia z pośród innych rozwydrzonych dziewczyn, które pragną zmienić się w damy. To właśnie ona w jednym z odcinków opowiedziała przejmującą historię. Jej tata od dawna nie jest z mamą Pameli. Kiedy dowiedział się o udziale córki w programie, powiedział, że nie życzy sobie, żeby używała jego nazwiska, bo boi się, że przyniesie mu wstyd przed kolegami.

Wygląda na to, że udział w programie pomógł Pameli wyjść na prostą. Dziewczyna wzięła bowiem ślub, o czym poinformowała na Instagramie. Wrzuciła kilka fotek z ceremonii. Na zdjęciach widzimy ją w uścisku z ukochanym mężem. Miała na sobie klasyczną białą suknię z welonem. Jej ukochany był ubrany w granatowy garnitur. Pięknie razem wyglądali.

#happy #day #wedding #love #him

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Pamela Szczepek (@pamelaszczepek) 13 Cze, 2016 o 1:00 PDT

#me #and #my #husband #love #him #wedding

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Pamela Szczepek (@pamelaszczepek) 4 Lip, 2016 o 6:05 PDT

Nie wiemy jeszcze, czy to Pamela została tytułową damą. Na wyniki programu musimy poczekać jeszcze kilka tygodni. Tego dnia na pewno była prawdziwą damą. Ciekawe kiedy będzie dzidziuś?

Gratulujemy młodej parze!

Zobacz: Dziewczyny z Projektu Lady OSTRO o Warsaw Shore

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: