ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Rolnik szuka żony 3. Fani zaniepokojeni: Rolnicy dokonali ZŁYCH wyborów!

Rolnik szuka żony 3. Fani zaniepokojeni: Rolnicy dokonali ZŁYCH wyborów!

31.10.2016, godz. 13:45
Rolnik szuka żony 3
foto: Printscreen instagram

Za nami kolejny odcinek programu "Rolnik szuka żony 3", w którym rolnicy stanęli przed bardzo trudnymi wyborami. Musieli pożegnać swoich gości i wybrać tę jedyną osobę, z którą będą kontynuować znajomość w programie. Niestety, zdaniem widzów nie wszyscy rolnicy podjęli dobre decyzje. Zdaniem fanów programu rolnicy popełnili ogromne błędy w wyborze kandydatów na małżonka!

Po poprzedniej edycji programu, wielu sądziło, że teraz będzie jeszcze lepiej i zamiast dwóch małżeństw, edycja zakończy się pięcioma! Niestety, fani już widzą, że wśród bohaterów "Rolnik szuka żony 3" brak miłości. I chleba z tej mąki nie będzie. W niedzielę widzowie byli świadkami ostatecznych wyborów rolników. Ale zamiast wybuchów radości i szczęścia, rolnicy mieli nietęgie miny, pojawiły się łzy. Szymon wybrał Marysię, mimo że to Ula podbiła jego serce. Rolnik sam przyznał, że to czarne oczy warszawianki sprawiły, że jego serce mocniej zabiło, ale... poszedł poradzić się mamy. Przyszła teściowa zdecydowała: - Ula? Nie, nie. No i chłopak poszedł za głosem matki, a nie serca. Zdaniem fanów programu Szymon jeszcze będzie żałował wyboru: - Szymonowi serce podpowiadało,że Ula ale niestety mamusia się nie zgodziła,będzie żałował - czytamy w komentarzach. Faktycznie, Ula tuż po ogłoszeniu decyzji Szymona, nie mogła powstrzymać łez.

Również wybór Łukasza nie przypadł do gustu widzom śledzącym perypetie rolników. Łukasz długo się wahał, w końcu zdecydował się wybrać Patrycję. A już po chwili złapał się za głowę i mówił, że gdyby kierował się rozumem to do dalszego etapu programu zaprosiłby blondynkę Anię. -  Ani bardzo mi szkoda i po samym Łukaszu było widać ze ten wybór coś mu nie poszedł bo bardziej szkoda mu było Anki niż ucieszył się z wyboru Patrycji - komentują internauci.

Marek wybrał Anię, która lekko zbladła po usłyszeniu decyzji. Zaś rolnik wprost mówił, że nie ma zamiaru angażować się w tę znajomość. Fani to zauważyli: - Marek wybrał Ankę bo wie że ta i tak z nim być by nie chciała rozstanie bez żalu.

Jedyne co cieszy widzów to wybory Moniki i Zbigniewa. Rolniczka wybrała Tomka, a po ogłoszeniu wyboru rzuciła mu się na szyję. Zbigniew wybrał Irenkę i było widać, że kobieta jest zadowolona z takiego obrotu sprawy. -  Monika super wybór-bardzo kibicuje tej parze; Tak wszyscy się śmiali ze Zbyszka, a szczerze mówiąc to on najlepiej wybrał i myślę, że mu to na pewno wypali w przeciwieństwie do reszty! - podsumowali fani.

W kolejnym odcinku to rolnicy wyruszą w Polskę i odwiedzą swoich wybranków. Jak wypadną? Przekonamy się już za tydzień.

Zobacz: Rolnik szuka żony 3, odc. 9. Rolnicy dokonali wyborów

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: