ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Rolnik szuka żony 3. Kogo szuka Monika i kto zgłosił ją do programu?

Rolnik szuka żony 3. Kogo szuka Monika i kto zgłosił ją do programu?

01.10.2016, godz. 21:01
Rolnik szuka żony: Monika
foto: Facebook

Już niebawem kolejny odcinek Rolnik szuka żony 3. Dowiedzieliśmy się kogo szuka Monika, jakie ma wymagania względem swoich kandydatów. Wiecie, że nie zgłosiła się do programu sama?

Monika z Rolnik szuka żony jest bardzo zabiegana. Prowadzi 40-hektarowe gospodarstwo agroturystyczne, jeździ konno na różnych zawodach i zajmuje się dzikiem Halinką. Ma zatem pewne wymagania wobec przyszłego męża. Wie, że musi być dla niej wsparciem w ciężkiej pracy. Monika jest wegetarianką, propaguje zdrowy tryb życia. W programie dowiedzieliśmy się, że chciałaby, aby potencjalny wybranek zamieszkał z nią. Jak sama o sobie mówi, jest bardzo wymagająca. Czy któryś z jej kandydatów podoła oczekiwaniom? Rolniczka marzy o miłości, o rodzinie.

Do programu Monikę zgłosiła starsza siostra, Urszula. - To ona podjęła decyzję za mnie. Sama bym się na pewno nie zdecydowała na tak desperacki krok - mówi w "Rewii" rolniczka.

Mama Moniki nie może doczekać się już wnuków i zdradza, że jej córka ma dość samotności. Podobno chciałaby mieć dwoje dzieci. Kolejny odcinek Rolnik szuka żony 3 w niedzielę o 21.25, a na Se.pl znajdziecie relację na żywo z programu.

Zobacz: Kuba Wojewódzki o Renacie Kaczoruk: Jest koszmarem

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: