ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Rolnik szuka żony 3, odc. 10. Zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

Rolnik szuka żony 3, odc. 10. Zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

06.11.2016, godz. 22:19
Rolnik szuka żony 3
foto: Facebook

Rolnik szuka żony 3 odcinek 10. Dziś rolnicy pojechali z rewizytą do domów swoich wybranków i poznali ich rodziny i przyjaciół. Monika, Szymon, Łukasz, Marek i Zbigniew bardzo dobrze się zaprezentowali i zostali ciepło przyjęci. Jednak jedna z par już się rozstała. Zobacz, co wydarzyło się w programie.

22.10 To już koniec programu. Dziękujemy, że byliście z nami.

22.10 Ania daje Markowi prezent - lepy na muchy. Instruuje go również, co powinien zmienić w swoim gospodarstwie. Kosze na jedzenie, roślinność odstraszająca muchy to, rzeczy obowiązkowe na wsi. Ania i Marek żegnają się. Rolnik wraca do domu. - Poza programem piszą do mnie inne dziewczyny - wyznaje. Okazuje się, że po pożegnaniu z Anią, Marek jedzie na spotkanie z inną kobietą.

22.05 Zbigniew zauważył, że Irena nie tylko dobrze gotuje, ale również nieźle radzi sobie za kółkiem. Kobieta wyznaje, że smutno jej będzie, gdy Zbigniew wróci na swoja gospodarkę. - Nie przeszkadza mi, kiedy trzyma mnie za rękę, ale to obejmowanie jeszcze trochę mnie peszy, ale trzeba nad tym popracować - wyznaje Irena. Rolnik dobrze się czuje przy swojej wybrance i ma nadzieję, że ich znajomość przerodzi się w związek. - Jesteśmy sobie pisani - wyznaje Zbyszek i całuje Irenę. Kobieta strofuje go i nie pozwala na taka czułość.

22.00 Patrycja i Łukasz spędzają romantyczne chwile w parku. Dzwony kościelne sprowokowały ich do rozmowy o potencjalnym ślubie. - Jestem coraz bardziej pewny, że dokonałem słusznego wyboru - wyznaje. Łukasz poznaje babcię i dziadka Patrycji. Dziewczyna nie ukrywa, że bardzo liczy się z ich zdaniem. Przenosimy się do Piły. - Czuję, że bardzo zbliżamy się z Marysią - wyznaje Szymon o dodaje, że dziewczyna zauroczyła go swoim charakterem. - Szymon jest mężczyzną, w którym mogłabym się zakochać - wyznaje dziewczyna. Po pierwszym dniu spędzonym razem, Marysia przyznaje, że jest zauroczona. Szymon z kolei uwierzył, że nie musi być starym kawalerem, gdyż są dziewczyny, które są gotowe doić krowy.

21.55 Zbyszek próbuje zaimponować Irenie i chwyta za siekierę i tradycyjną kosę. Kobieta bardzo go chwali, po czym karmi go porzeczkami. Irena zauważa, że Zbyszek inaczej zachowuje się w stosunku do niej, niż do tej pory. Zbigniew w swoim stylu prawi jej komplementy gładząc ja po dłoni. Monika i Tomek spędzają trochę czasu sami. Mężczyzna wyznaje, że po powrocie do domu, tęsknił za nią, za jej uśmiechem. - Ciężko by mi się tu pracowało, tu jest tyle pokus, jeziora - wyznaje. Tomek z kolei wyznaje, że jeżeli będzie trzeba, to jest gotów zamieszkać u niej w domu, czym trochę ją wystraszył. - Trochę mnie straszy swoimi deklaracjami. To jest za szybko - mówi Monika. - Jestem bardzo zadowolony, że mogłem ja zobaczyć, uścisnąć, przytulić. Mógłbym tak częściej - wyznaje. Monika wyznaje, że dopóki nie będzie pewna, nie będzie nic deklarowała, żeby go nie zranić.

21.50 Ania rozmawia z Markiem na temat ewentualnej przeprowadzki. Okazuje się, że ani Ania ani Marek nie mają zamiaru przenosić się ze swoich stron. - Nie chciałam, żebyś mnie wybierał. Mówiłam ci o tym na ognisku. Mam wrażenie, że nie szukasz żony, przyjaciela. Nie kontaktowałeś się ze mną przez ten tydzień i to mnie w tym utwierdziło. - kwituje Ania. Marek wyznaje jej, że w żadnej z wybranych przez siebie kobiet nie dostrzegł tej, z którą chciałby spędzić resztę życia. Ma za to nadzieję, że dzięki programowi, kogoś znajdzie.

21.50 Tomek oprowadza Monikę po swojej gospodarce. - Czuje się jak na wakacjach, wszyscy o mnie dbają - wyznaje Monika. Tomek z kolei wyznaje, że zawsze marzył o takiej kobiecie jak Monika. Łukasz zostaje poddany małemu testowi. Tata Patrycji wyznacza mu zadanie i obserwuje efekty. - Gospodarz z niego będzie, ale czy zięć? - podsumowuje.

21.45 Zbigniew je obiad z Ireną i jej dziećmi. Syn kobiety pyta go, jak wyobraża sobie dalsze spotkania z jego mamą, gdyż mieszkają na dwóch krańcach Polski. - Wydaje mi się, że Zbyszek jest dobrą osobą - powiedziała o rolniku jej córka. Z kolei Szymon poznaje tatę Marysi i jej koleżanki. Panowie rozmawiają o gospodarstwie Szymona. Chłopak próbuje wyczuć, czy ojciec dziewczyny jest im przychylny i czy byłby zadowolony z tego, że jego córka pracowałaby na roli. - nie można nikogo zmuszać do robienia tego, czego się nie lubi - podsumował rozmowę na temat przyszłości Marysi jej ojciec.

21.40 Po posiłku Ania zagoniła Marka do pracy. Rolnik chwycił za kosiarkę i kosi trawę. - Miałabym prośbę byś zaorał to co tu widzisz - wydała mu kolejne polecenie. Ania wyznaje, że w chwili obecnej jest sama i że każde ręce do pracy się przydadzą. Po pracy czas na relaks. Oboje wsiadają na rowery i jadą na korty tenisowe. Widać, że razem świetnie się bawią. - Jest fajną kandydatką na żonę - wyznaje Marek. Po rozgrywce na kortach przyszedł czas na kąpiel w basenie.

21.30 Marek wyruszył w podróż do Ani. Bardzo mu się podoba w jej gospodarstwie. Razem idą na pole, by nazrywać truskawek. Okazuje się, że nie jest to ulubione zajęcie Marka. Z kolei Irena oczekuje Zbigniewa. Rolnik wyznaje, że bardzo się za nią stęsknił. Ma nadzieję, że jak się zobaczą, to ich uczucie jeszcze bardziej rozkwitnie. Irena stroi się na spotkanie ze Zbigniewem. Mężczyzna wręcza jej bukiet pięknych kwiatów i poznaje jej syna i córkę. Czas na Szymona. Marysia jako jedyna nie mieszka na wsi, a w bloku w Pile. Szymon poznaje mamę Marysi i wręcza jej upominek. - Dobrze ci z oczu patrzy Szymon - powiedziała mama Marysi. I bardzo serdecznie powitała go w swoim domu. Z kolei Monika odwiedza Tomasza i poznaje jego rodzinę. - Wesoła, fajna dziewczyna - mówi o Monice mama Tomka. Pora na Łukasza. Rolnik poznaje rodziców Patrycji i dla rozładowania atmosfery, żartuje z nimi. - Ona ma charakterek, nie utemperujesz jej - mówi o Patrycji jej ociec.

21.25 Rozpoczynamy 10. odcinek programu Rolnik szuka żony 3 od przypomnienia tego, co wydarzyło się w zeszłym tygodniu. Monika, Szymon, Łukasz, Marek i Zbigniew dokonali wyborów. Dzisiaj to oni odwiedzą swoje wybranki i wybranka w ich domach. Poznają ich rodzinę, przyjaciół i nowe zakątki.

Rolnik szuka żony 3, odcinek 10. W dzisiejszym odcinku nasi rolnicy pojadą do domów swoich wybranków. Jak zostaną przyjęci przez rodzinę Tomka, Marysi, Patrycji, Ani i Ireny? Czy utwierdzą się w tym, że dokonali dobrych wyborów, a może dojdą do wniosku, że się pomylili? Na Se.pl znajdziecie relację na żywo z programu Rolnik szuka żony 3, odcinek 10.

Zobacz: Taniec z Gwiazdami Wielki Finał. Olga Kalicka WYZNAJE: to ja zawiodłam... [WIDEO]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: