ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Rolnik szuka żony 3, odc. 6. Monika żegna Dawida!

Rolnik szuka żony 3, odc. 6. Monika żegna Dawida!

09.10.2016, godz. 22:30
Rolnik szuka żony: Monika
foto: Facebook

Za nami kolejny odcinek programu Rolnik szuka żony 3. Jesteście ciekawi, co działo się w show? Sprawdźcie! Rolnicy i jedyna kobieta w show, Monika, powoli zaczynają już decydować się na to, kogo chcą bliżej poznać.

Za nami rolnik szuka żony 3, odcinek 6. Na Se.pl jak zwykle znajdziecie relację na żywo z show. A tutaj zdradzimy tylko, że rolnicy i rolniczka powoli zaczynają podejmować poważne decyzje! Monika dziś pożegnała Dawida. Chłopak jest rozczarowany, ale Monika twierdzi, że wie, że potrzebuje silnej i zdecydowanej osoby. A przy boku Dawida nie czułaby się komfortowo.

Wiemy, że u Zbyszka z programem pożegnała się Łucja, nie było między nimi porozumienia. Za to z pozostałymi kandydatkami rolnik dogaduje się świetnie. Łukasz zastanawiał się długo, czy udałoby mu się stworzyć związek z Anią. Ale do jakich wniosków doszedł? Kogo wybierze Marek, który chciałby zostać u siebie na gospodarstwie i nie wyobraża sobie związku na odległość?

Szymon najlepiej dogaduje się z Marysią. Dziewczyna jest bardzo spokojna i idealnie pasuje do rolnika. Obydwoje świetnie odnaleźli się na randce na mokradłach. Spacer po bagnach spodobał się Marysi.

Zobacz więcej: Rolnik szuka żony 3, odcinek 6. zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl


Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: