ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Ślub od pierwszego wejrzenia. TVN przesuwa premierę programu! Zbyt kontrowersyjny?

Ślub od pierwszego wejrzenia. TVN przesuwa premierę programu! Zbyt kontrowersyjny?

02.09.2016, godz. 09:21
Ślub od pierwszego wejrzenia - kiedy pierwszy odcinek
foto: Agencja TVN/x-news

Ślub od pierwszego wejrzenia miał mieć premierę w najbliższy poniedziałek 5 września. Niestety okazuje się, że program został przesunięty na późniejszy termin. Prawdopodobnie chodzi o to, że nowy show TVN wzbudza zbyt duże kontrowersje. Kiedy zobaczymy program?

Od kilku tygodni stacja TVN promuje swój najnowszy program Ślub od pierwszego wejrzenia. Do Dzień Dobry Wakacje zapraszano ekspertów z show, którzy bronili swojego programu i opowiadali, że program to tylko zabawa, a przede wszystkim ciekawy eksperyment. Hucznie zapowiadano premierę na 5 września. Niestety. Jak donosi serwis wirtualnemedia.pl, premiera programu została przesunięta. Stacja na razie nie komentuje całego zdarzenia.

Kiedy zobaczymy nowy program? Prawdopodobnie Ślub od pierwszego wejrzenia ruszy z miesięcznym opóźnieniem, a więc pierwszy odcinek zostanie wyemitowany w październiku. Na razie nie są znane żadne szczegóły. Podobno powodem przesunięcia premiery programu były zbyt duże kontrowersje, które wywołuje. Formuła show polega bowiem na tym, że trójka ekspertów łączy obcych sobie ludzi w pary na podstawie wykonanych testów fizjologicznych i psychologicznych. Następnie uczestnicy spotykają się na ślubnym kobiercu i w przeciągu kilku kinut mają zadecydować, czy się pobierają. Po ślubie muszą spędzić ze sobą co najmniej 1,5 miesiąca pod okiem kamer.

A może TVN specjalnie opóźnił program, żeby podsycić ciekawość widzów? W końcu zakazany owoc smakuje najlepiej.

Zobacz: Ślub od pierwszego wejrzenia. Kim jest ekspert Bogusław Pawłowski?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: