ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Top Model 6. Już dziś pierwszy odcinek!

Top Model 6. Już dziś pierwszy odcinek!

06.09.2016, godz. 09:10
Top Model 6
foto:

Przed nami pierwszy odcinek Top Model 6. Na początku będziemy mogli zobaczyć zmagania kandydatów do show na etapie castingów. Jury już wie, kogo zobaczymy później...

Lada dzień rusza kolejna, szósta już, edycja programu "Topm Model". Z tej okazji, stacja TVN zorganizowała spotkanie z jurorami i prowadzącym Michałem Pirógiem w warszawskim Teatrze Ochoty. Pojawili się: Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński, Marcin Tyszka i wspomniany Michał Piróg. - Tam, gdzie jest człowiek, zawsze są emocje. Dlatego kolejna edycja również będzie niezwykle ekscytująca, świeża i momentami szokująca. Mam sygnały od widzów, że wszyscy czekają na nową edycję, a to najlepszy komplement dla programu. Co ciekawe, wśród naszych widzów są nie tylko tacy, którzy są bezpośrednio zainteresowani zawodem modela, czy modelki, ale "Top Model" oglądają też całe rodziny. Ostatnio dowiedziałam się, że wielkim fanem programu jest Piotr Kraśko - do głowy by mi to nie przyszło! A on zna wszystkich uczestników! - powiedziała Katarzyna Sokołowska. Premierowy odcinek nowej edycji już we wtorek, 6-ego września.

Na Se.pl znajdziecie oczywiście relację na żywo z Top Model 6, odcinek 1. Na razie będziemy mogli zobaczyć odcinki pokazujące zmagania uczestników na etapie castingów. Zanim wszyscy członkowie zamieszkają w domu modeli i będą mierzyć się z prawdziwymi wyzwaniami, muszą zaimponować jury i przekonać je, że warto dać im szansę w programie.

Zobacz: Olejnik stać tylko na jeden kolczyk

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: