ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Top Model 6, odcinek 6. zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

Top Model 6, odcinek 6. zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

11.10.2016, godz. 22:30
Top Model 6
foto: © AKPA

Za nami Top Model 6, odcinek 6. Na Se.pl znajdziecie relację na żywo z kolejnego odcinka show o modzie. Kto tym razem odpadnie? My już wiemy. Działo się bardzo dużo, była nawet sesja z robakami!

22.27 Nowym liderem zostaje Daria! Odpada Mariusz!

22.11 Mariusz rozmawia z mamą, która radzi mu, żeby się nie denerwował. A tymczasem jurorzy zaczynają oceniać modeli! Patryk nie dał rady, ale podobno zdjęcie jest okay, podobnie jak u Mateusza. Daniel bardzo się spodobał, Daria również. Tyszka traci nadzieję w przypadku Ewy. Zdjęcie Saszy nie zrobiło furory! Adam wypadł bardzo dobrze, a Ada wyszła na kobietę z charakterem, a nie "lalkę", jak to określił Tyszka. Woliński się nie zgadza, dalej widzi słodką kobietkę.

Ewa❤ 1-10! Oceńcie zdjęcie #topmodelpolska #topmodel #fashion

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 11 Paź, 2016 o 1:17 PDT

22.01 Pora na sesję zdjęciową. Jaki pierwsza idzie Ewa, będzie pozować ze szczurami. Nie poszło jej najlepiej, popłakała się w trakcie sesji. Daria poradziła sobie o wiele lepiej, pozowała nie tylko ze szczurami, ale i z wijami na twarzy. Patryk sobie nie poradził, fotograf był niezadowolony. Ada była obrzydzona, ale poszło dobrze. Mateusz Zapotocki twierdził, że nie ma konkurencji w show, Natalia dała z siebie wszystko! Kamila była zachwycona swoją stylizacją, Mateusz z kolei chce pokazać Adamowi, że jest lepszy. Adam twierdzi, że Mateusz nie nadaje się do show, ale przyznał, że miał w przeszłości problem z agresją. Wszyscy to widzą.

Uśmiechniety Daniel Tego jeszcze nie było☺ Jak wam się podoba? #topmodelpolska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 11 Paź, 2016 o 1:20 PDT

22.00 Adam pokłócił się z Mateuszem. Powiedział mu, że to ostatnie zadanie, które wygra.

21.58 Po reklamach Natalia spadłą z wybiegu i musiała pojechać do szpitala. Jury wybrało najlepszego uczestnika - Matusz Mil poszedł najlepiej po zawieszonym wysoko wybiegu!

Jeszcze przed pokazem☺ Kto wygra tę konkurencję? #topmodelpolska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 11 Paź, 2016 o 12:51 PDT

21.40 Michał Piróg zdradza uczestnikom co ich czeka. Będą chodzić po wąskiej kładce zawieszonej 15 metrów nad ziemią. Pokaz otwiera Daria. Wszystkiemu przyglądać się będzie modelka Sandra Kubicka. Bardzo dobrze poszło Kamili, Mariusz mocno się stresował. Ada szła pewna siebie, podobnie Daria i Adam. U Mateusza jurorom brakowało wiele w jego przejściu. Ola się poddała!

21.37 Kasia Sokołowska budzi uczestników o 1 w nocy, żeby nauczyć ich chodzić po wybiegu. Kamila upadła i to bardzo spektakularnie. Sokołowska nie ma litości dla modeli, ale nagradza Patryka. Podobno udało mu się świetnie pójść.

21.30 Zaczynamy program! Na początek wielki zwycięzca poprzedniego odcinka, Adam, zachwyca się nowym pokojem. Ale ma warunki w porównaniu do innych.

Dzięki temu zdjęciu Adam trafi do pokoju zwycięzcy? Zgadnijcie z kim będzie w nim spał? ☺ Typujcie #topmodelpolska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 11 Paź, 2016 o 11:24 PDT

Przed nami kolejny odcinek Top Model. Zostań modelką 2016. W szóstej odsłonie show modeli oceniać będzie Sandra Kubicka, polska modelka pracująca w USA. A przed modelami ciężkie zadanie - będą musieli przejść po wybiegu zawieszonym między budynkami, 15 metrów nad ziemią. Tu nie będzie miejsca na pomyłkę... - Plecy proste i nie patrzcie w dół - radzi Kubicka. Michał Piróg, trener i prowadzący show nie ma litości da uczestników! A jak ich zmagania z własnym lękiem i modą oceni jury w składzie Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński? Tego wszystkiego dowiecie się już o 21.30, a na Se.pl relacja na żywo z Top Model 6, odcinek 6. Kto odpadnie? Komu pójdzie najlpiej? Bądźcie z nami! Start 21.30.

Zobacz: Joanna Krupa o Top Model: "Byli ludzie zazdrośni, którzy chcieli zrobić mi krzywdę!"

Źródło: 20m2 Łukasza/x-news
Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: