ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow The Voice of Poland 2016: już po pierwszym odcinku edycji! [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

The Voice of Poland 2016: już po pierwszym odcinku edycji! [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

03.09.2016, godz. 22:07
The Voice of Poland, Tomasz Kamel
foto: EAST NEWS

Już dzisiaj o godzinie 20:05 na antenie TVP rusza kolejna, siódma edycja programu The Voice of Poland. W tym sezonie towarzyszyć nam będzie zupełnie nowa ekipa jurorów! Jesteście ciekawi, jak sobie poradzą zarówno oni, jak i uczestnicy? Zapraszamy do naszej relacji na żywo, tylko na se.pl!

Kto w tym sezonie wyśpiewa sobie tytuł najlepszego głosu w Polsce? Jak poradzi sobie ekipa jurorów w nowym składzie? Kto weźmie udział w 7. edycji The Voice of Poland? Tego dowiemy się już dzisiaj o 20:05. Zapraszamy do naszej relacji na żywo.

22:06 To już koniec na dziś! Jak uważacie, 7. edycja będzie równie dobra co poprzednie?

22:00 Następna i ostatnia jest Ewelina, która przyjechała z gitarą. Zaśpiewa piosenkę zespołu Micromusic "Takiego chłopaka". Dostała chłopaków, nawet dwóch! Tomson i Baron się odwrócili. Dołączyli do niej na scenie. Teraz grają na dwie gitary! Do trójki dołączyła reszta jurorów, śpiewają też Marysia i Natalia. Po tym genialnym występie Ewelina dołączyła do męskiej ekipy.

21:55 Marika jest kolejną osobą. Śpiewa piosenkę Natalii Nykiel "Wilk". Jurorzy długo wstrzymują się od odwrócienia. Wstrzymali się aż do końca. Marika nie dołączy do żadnej z drużyn.

21:48 Teraz młodziutka, bo 16-letnia Weronika z piosenką Raya Charlesa "Georgia on my mind". Znów odwrócił się Piasek, a razem z nim Natalia oraz Marysia. "Dla mnie to było niezwykle frapujące, kto kryje się za tym głosem!" - powiedziała Natalia. Poproszono ją, by zaśpiewała coś z repertuaru jej romskiej kultury, czym wywołała ciarki u jurorów! Wybrała Marię.

21:42 "Under pressure" Queen i Davida Bowie to piosenka, jaką wybrała motocyklistka Ania. Zapomniała tekstu, ale Piasek się odwrócił! Okazało się, że to Nuno! Wokalistka znana lata temu. Teraz dołączyła do drużyny Piaska.

21:33 Następna osoba owiana jest tajemnicą, nieznana pozostaje też jej płeć. Śpiewa, ale nie pokazuje się! Jurorzy w odpowiedzi na sytuację też schowali się za fotelami. Leci tajemnicza, magiczna muzyka, jurorzy czekają, aż osoba śpiewająca wyłoni się zza srebrzystej kurtyny. To mężczyzna! Damian. Wybrał osobę za pomocą anegdoty. Zaczął śpiewać piosenkę Natalii i stało się. Dołączył do jej drużyny!

21:25 Kolejny uczestnik to Mateusz Guzowski. Śpiewa piosenkę Mroza "Poza logiką". Zainteresował kobiety! Maria i Natalia odwróciły się niemal jednocześnie. Mateusz wybrał Marysię!

21:18 The Voice of Poland wróciło po przerwie. Olga zaśpiewa piosenkę Adele "When we were young". Piasek i Maria chcą ją do siebie! Olga bez wahania wybrała Piasecznego.

21:10 Przerwa w programie. Jak wam się podoba nowa edycja? Natalia Kukulska daje radę? ;-)

20:53 Sammy z New Jersey został zaproszony przez Maćka Musiała na "przesłuchanie w ciemno". Piosenka Rihanny "Love on the brain" w jego wykonaniu natychmiast przyciągnęła Marię, chwilę później Natalię i chłopaków. Do nich dołączył też Piasek. "Jesteś perłą!" - przemówiła do niego Natalia. Jurorzy prowadzą zażartą dyskusję, przekonując Sammiego do swoich drużyn. "To dla mnie trudny wybór" - powiedział i wybrał Piaska!

20:44 Aga Damrych ma 32 lata i troje dzieci. Teraz znalazła czas na spełnienie swojego marzenia. Śpiewa "Omen" Disclousure. Pierwszą zainteresowaną jest Natalka Kukulska. Następnie Piasek i Tomson oraz Baron. Andrzej Piaseczny już kolejnego uczestnika zachęca planem drużynowego tańca. Widać jednak, że Agnieszka od początku wiedziała, do czyjej drużyny chce należeć. Natalia Kukulska przywitała ją z otwartymi ramionami.

20:37 Agata - lat 18. Z występami na scenie jest już oswojona. "Maniac" Michaella Sembelo to utwór, który ma jej zapewnić udział w programie! Pierwszy odwrócił się Piasek. Potem Baron i Tomson. Kobieca część jurorek nie zainteresowała się 18-latką. Piaseczny porwał dziewczynę w objęcia. Musiał ją jednak oddać w ramiona chłopaków, bo to ich wybrała Agata!

20:30 Kolejna osoba to Karolina Gefert. Karolinę spotkała okropna tragedia - w dzieciństwie straciła ojca. Zaśpiewa "Like I'm gonna lose you" Meghan Trainor. Wszyscy jurorzy odwrócili się jednocześnie! "Nacisnęłam specjalnie przed refenem, bo trochę się go bałam. Jak się okazało - słusznie" - powiedziała Natalia Kukulska. Marysia Sadowska postanowiła poprowadzić ćwiczenie przepony na scenie. Wszyscy mają w nim wziąć udział! "Marysiu, usiądź już i rozluźnij pośladki" - poradził jej Piasek. "Idąc za głosem serca bardzo chciałabym być w drużynie Natalii" - podjęła decyzję Karolina.

20:25 Następny uczestnik to Wojciech. Wojciech jest nianią i pracuje w żłobku! Śpiewa piosenkę z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego "Zacznij od Bacha". Żaden z jurorów się nim niestety nie zainteresował, ale kobieca część - Kukulska i Sadowska poszły do niego za kulisy, by uścisnąć mu dłoń i dodać otuchy. "Fajnie, że przyszedłeś. Śpiewaj dalej!" - powiedziały mu.

20:15 Sybilla to pierwsza przedstawiona uczestniczka. Jak zapowiedziała, zaprezentuje "dawkę dobrego Polskiego soulu". Jako pierwszy odwrócił się Andrzej Piaseczny. Masz w sobie niezwykłą energię. Jeszcze się nie odwróciłam, a już wiedziałam, że się uśmiechasz" - powiedziała Marysia Sadowska. "Strasznie bym chciał, żebyś była w mojej drużynie" - zachęca ją Piaseczny. Sybilla wybrała drużynę Tomsona i Barona!

20:13 Na scenę weszli już jurorzy wraz z nowym członkiem - Natalią Kukulską.

20:10 7. edycja The Voice of Poland rozpoczęła się. Kto powtórzy sukces Krzysztowa Iwaneczko?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: