SUPER EXPRESS.pl technologie oprogramowanie Ściągnij: Chrome 5.0 PL za darmo do pobrania

Ściągnij: Chrome 5.0 PL za darmo do pobrania

26.05.2010, godz. 12:02
Google Chrome 5.0
Chrome 5.0 z otwartym działem Technologie na SE.pl foto: Brak agencji
Google udostępniło do ściągnięcia najnowszą, stabilną wersję przeglądarki Chrome 5.0. Polskie wydanie Google Chrome 5.0 nosi numer 5.0.375.55, wcześniejsze numery to edycje beta. Dostępna jest również wersja beta (przedpremierowa) Google Chrome 6.0.

Pobierz: Google Chrome 5.0 w wersji dla Windows XP, Vista, Windows 7

Google udostępnił stabilną wersję swojej przeglądarki internetowej Chrome 5.0. To jedna z najszybszych przeglądarek internetowych na rynku, obok Opery 10.50 polecana szczególnie posiadaczom netbooków i laptopów wyświetlających obraz w rozdzielczości 1024x768 pikseli.

>>> Okazja: monitor LCD i telewizor w jednym na Supertanio.pl

Pasek z przyciskami ograniczono w Google Chrome 5.0 do minimum, znajdują się na nim karty i 7 niezbędnych guzików, w tym "Dalej", "Wstecz" czy "Odśwież".

Chrome 5.0 automatycznie importuje ustawienia Internet Explorera. Przeglądarka pozwala na synchronizację ustawień (w tym zakładek) między różnymi komputerami i telefonami z zainstalowaną przeglądarką Google Chrome.

Promocji przeglądarki towarzyszy rewelacyjny klip reklamowy, na którym widać, jak przeglądarka Chrome renderuje strony. Widać na nim, że jest szybsza niż dźwięk, błyskawica, a nawet... ziemniak:

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: