WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Anna Lewandowska jak Justyna Steczowska - też została twarzą rajstop! Która z nich robi to LEPIEJ?

Anna Lewandowska jak Justyna Steczowska - też została twarzą rajstop! Która z nich robi to LEPIEJ?

29.09.2016, godz. 18:00
Anna Lewandowska jak Justyna Steczowska. Też została twarzą rajstop! Która z nich robi to LEPIEJ?
foto: Materiały prasowe

Anna Lewandowska postanowiła iść w ślady Justyny Steczkowskiej i... też została twarzą rajstop! Zdecydowała jednak nawiązać współpracę z konkurencyjną dla Gatty marką - Calzedonią. Która z gwiazd - Anna Lewandowska czy Justyna Steczkowska lepiej wypada w reklamie rajstop?

Uważam, że każda KOBIETA sama w sobie jest wyzwaniem. Uwierz w swoje możliwości, w swój potencjał! Buduj mądrą, mocną, szczęśliwą siebie. Krok po kroku. Najnowsza kampania dla Calzedonia ruszyła - napisała Anna Lewandowska na swoim profilu na Facebooku, prezentując zdjęcie z kampanii w rajstopach Calzedonii. Na jaw wyszło więc, że trenerka fitness i żona Roberta Lewandowskiego postanowiła pójść w ślady Justyny Steczkowskiej też reklamować rajstopy. Oczywiście to nie pierwsza kampania reklamowa Lewandowskiej. Trenerka występowała już w reklamach Banku Zachodniego WBK, Gillette Venus, Rexony, T-Mobile czy Nike. A czy jako twarz rajstop wypada lepiej niż Justyna Steczkowska? Oceńcie sami!

Zobacz: Justyna Steczkowska twarzą rajstop na cellulit

Przeczytaj też: Sekret Justyny Steczkowskiej! Jak dba o swoje ciało?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: