WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Anna Lewandowska radzi, jak zatrzymać proces starzenia! 3 proste rady

Anna Lewandowska radzi, jak zatrzymać proces starzenia! 3 proste rady

31.05.2017, godz. 17:00
Anna Lewandowska w ciąży!
foto: EAST NEWS

Anna Lewandowska na swoim blogu "Healthy plan by Ann" zamieściła intrygujący wpis, w którym podaje 3 proste rady, dzięki którym zatrzymamy proces starzenia się organizmu. - Starzenie się jest oznaką pewnych niedoborów w naszym organizmie lub zachwianiem jego równowagi - pisze żona Roberta Lewandowskiego. Sprawdź poniżej, w jaki sposób spowolnić proces starzenia się.

Anna Lewandowska obaliła mit dotyczący starzenia się i chorób, które dotykają wiele osób po 50. roku życia. - Możemy zatrzymać rozwój chorób, które od lat prześladują ludzi w różnym wieku (nowotwory, artretyzm, demencja, itp.) - czytamy na stronie żony Roberta Lewandowskiego. Zdaniem trenerki wystarczy wprowadzić do swojego życia kilka zmian, aby móc cieszyć się zdrowiem i energią przez długie lata. Oto one:
1. Wzbogacić swoją dietę w składniki odżywcze takie jak:
- składniki mineralne: wapń, żelazo, jod, magnez, fosfor, potas, selen, sód, siarka, cynk
-witaminy: A, z grupy B, cholina, C, D2, D3, E, K;
- aminokwasy
- tłuszcze: sterole, tokoferole, fosfolipidy, sfingolipidy, jednonienasycone, wielonienasycone.
2. Kolejnym założeniem diety zapobiegającej starzeniu jest różnorodność potraw. Oprócz tego trenerka radzi, aby spożywać jak najwięcej warzyw, kiszonek, nasion i orzechów, ziół, a mięso i ryby nabywać jedynie ze sprawdzonych źródeł.
3. Należy unikać: cukru, żywności wysoko przetworzonej, fast foodów, kolorowych napojów, glutenu, soli kuchennej, nabiału z krowiego mleka.

Zobacz: Anna Lewandowska i jej nowa książka o ciąży. Wkrótce premiera "Healthy Mama"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: