WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Kuchenne rewolucje pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Kuchenne rewolucje pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

25.07.2016, godz. 15:30
magda gessler, adrian zalewski
foto: Materiały prasowe

W tym tygodniu nasz ekspert od wizerunku, którym jest przebojowy Adrian Zalewski — manager ds. organizacji, tworzenia wizerunku i zarządzania, ocenia program Kuchenne Rewolucje.

Kuchenne Rewolucje to program, który od kilku lat możemy oglądać na antenie stacji TVN. Do programu zgłaszają się restauratorzy, mający problemy z utrzymaniem lokalu. Właścicielom restauracji potrzebna jest natychmiastowa pomoc. Wtedy pojawia się Magda Gessler. W każdym odcinku Magda Gessler odwiedza jedną restaurację. W ciągu czterech dni uczy właścicieli i personel podstaw pracy. Obserwuje i analizuje sytuację, później komentuje ją i proponuje metody rozwiązania problemów, np. wprowadza nowe potrawy do menu, sugeruje zatrudnienie nowych osób, zmienia wystrój wnętrza, prowadzi kampanię reklamową odmienionej jadłodajni. 1 września 2016 roku wystartuje 14. edycja programu, która będzie emitowana oczywiście w TVN.

- Kuchenne Rewolucje to dobra produkcja telewizyjna. Wielu Polaków chętnie ogląda ten program. Produkcja ma swój sens, ponieważ wpływa na zmiany w polskich restauracjach. Każdy restaurator, który nawet nie uczestniczy w programie, a tylko go ogląda, może się wiele nauczyć. Dużą rolę w programie odgrywa bardzo dobra prowadząca. Magda Gessler ma świetną osobowość, potrafi przyciągnąć widza - wskazuje Adrian Zalewski.

Zobacz: Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Przeczytaj też: Krzysztof Głowacki pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Źródło: Łukasz Zając
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: