WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się PROMOCJA Rossmann 2+2 na kosmetyki do opalania i po opalaniu. Co kupić taniej na wakacje?

PROMOCJA Rossmann 2+2 na kosmetyki do opalania i po opalaniu. Co kupić taniej na wakacje?

13.07.2017, godz. 08:00
Rossmann
Rossmann foto: Materiały prasowe

Promocja Rossmann 2+2. 10 lipca w sklepach Rossmann wystartowała kolejna wielka promocja. Tym razem kupimy kremy do opalania i po opalaniu oraz inne kosmetyki na lato w znacznie niższych cenach. Promocja Rossmann 2+2 dotyczy członków Klubu Rossmann. Kupując 2 produkty, kolejne 2 dostaniesz za darmo.

Promocja w Rossmannie 2+2 już trwa. W dniach 10-19 lipca w sklepach sieci Rossmann czekają nas kolejne promocje. Nowa promocja w Rossmannie "Zaprzyjaźnij się z latem" obejmuje kosmetyki do opalania, kosmetyki po opalaniu, środki przeciw owadom oraz kosmetyczki. Które kosmetyki kupimy taniej w promocji Rossmann? Z pewnością w promocji nabędziemy produkty, bez których nie powinnyśmy wybierać się na wakacje, czyli kremy ochronne z filtrem, kremy łagodzące po opalaniu, aerozole przeciw owadom, a także kosmetyczkę, do której będziemy mogły zapakować wszystkie kosmetyki na urlop. Promocja Rossmann 2+2 dotyczy posiadaczy karty klubowej Rossmann. Jeśli klientka weźmie cztery różne kosmetyki na lato, to dwa, najtańsze otrzyma gratis. To idealny moment, aby kupić  wszystkie niezbędne kosmetyki na wakacje.

Zobacz: SKANDAL! Instagram USUWA zdjęcia kobiet w rozmiarze XXL

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: