WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Rossmann uczy, jak zrobić czekoladowy makijaż smoky eyes. Kosmetyki możesz jeszcze kupić w promocji -49 proc!

Rossmann uczy, jak zrobić czekoladowy makijaż smoky eyes. Kosmetyki możesz jeszcze kupić w promocji -49 proc!

24.04.2017, godz. 17:00
Rossmann uczy, jak zrobić czekoladowy makijaż smoky eyes. Kosmetyki możesz jeszcze kupić w promocji -49 proc!
foto: Rossmann

Smoky eyes to makijaż, który nigdy nie wychodzi z mody. Rossmann postanowił zaprezentować, jak wykonać smokey eyes w czekoladowym kolorze, który będzie hitem wiosenno-letniego sezonu. Do tego kosmetyki do czekoladowego smoky eyes można teraz kupić w promocji w Rossmannie 49 proc. taniej!

Czekoladowy smoky eyes to doskonała alternatywa dla klasycznego w odcieniach czerni. Czekoladowy makijaż idealnie sprawdzi się w wiosenno-letnich sezonach. Bawiąc się odcieniami brązu, można też stworzyć makijaż zarówno na co dzień, jak i na wieczór. Efekt smoky eyes uzyskasz zacierajac granice cienia. Pamiętaj, by kolory przenikały się płynnie. Zobacz tutorial Rossmanna, dzięki któremu wykonasz makijaż bez żadnych problemów! Wszystkie kosmetyki potrzebne do wykonania czekoladowego smoky eyes znajdziesz na promocji w Rossmannie tańsze o 49 proc!

Zobacz: PROMOCJA W ROSSMANN -49 proc. Który fluid jest najlepszy?

Przeczytaj też: Skorzystaj z promocji w Rossmannie - 55 proc! Ściągnij aplikację mobilną sklepu, która jest popularniejsza nawet od Facebooka!


Źródło: YouTube
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: