WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Suknia ślubna Agnieszki Szulim skrytykowana przez Dorotę Wróblewską!

Suknia ślubna Agnieszki Szulim skrytykowana przez Dorotę Wróblewską!

30.08.2016, godz. 15:00
szulim, wróblewska
foto: AKPA/iNSTAGRAM

Agnieszka Szulim jest już po ślubie z Piotrem Starakiem. Ceremonia odbyła się w Wenecji. Oczywiście największą uwagę zwróciły ślubne suknie dziennikarki, które były aż dwie. Jedna z nich znalazła się pod lupą Doroty Wróblewskiej, znawczyni mody i organizatorki pokazów mody.

Agnieszka Szulim miała dwie suknie ślubne - jedna z nich była w czerwonym kolorze (marki La Mania), a druga była w klasycznej bieli od Bizuu. Ta druga znalazła się pod lupą Doroty Wróblewskiej, która w wywiadzie dla Party krytycznie ją oceniła. - Biała suknia była piękna, ale nie miała w sobie nic co można zapamiętać. Nie zaskoczyła mnie niczym szczególnym i można powiedzieć, że już jej nie pamiętam. Wyglądała jak suknia z katalogu, których jest wiele - powiedziała Wróblewska. Czerwona suknia zrobiła na znawczyni mody dużo większe wrażenie. - Agnieszka jest piękną, zgrabną kobietą, co by nie założyła, to zawsze wygląda ładnie. Czerwień jednej z sukni podkreśliła urodę i charakter. Niewątpliwie zwracała uwagę. Ważne były romantyczne dodatki, które tworzyły spójną całość (…) Czerwona kreacja była czarująca i magiczna - powiedziała Wróblewska. Zgadzacie się z jej opinią?

Zobacz: Agnieszka Szulim miała dwie suknie ślubne. W której lepiej się prezentowała?

Przeczytaj też: Wróblewska ocenia stylizację Węgrowskiej z Eska Music Awards: "Nie trzeba świecić tyłkiem, żeby zostać dostrzeżonym"

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: