WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Teorie spiskowe o prezydentach: Aleksander Kwaśniewski miał romans z Edytą Górniak?

Teorie spiskowe o prezydentach: Aleksander Kwaśniewski miał romans z Edytą Górniak?

27.10.2016, godz. 12:39
Teorie spiskowe o prezydentach: Aleksander Kwaśniewski miał romans z Edytą Górniak?
foto: Super Express/East News

Barack Obama jest jaszczurem z kosmosu, a jego żona facetem. Władimir Putin to... wampir. Na temat prezydentów krążą dziwaczne teorie spiskowe Władza, pieniądze i wielkie sekrety! Życie światowych przywódców otoczone jest nimbem tajemnicy.

Nic dziwnego, że na temat prezydentów tworzone są teorie spiskowe. Choćby te związane z Johnem Fitzgeraldem Kennedym. Jego romans z Marilyn Monroe do dziś rozpala wyobraźnię, a niektórzy zastanawiają się, czy polityk nie miał związku z tragiczną śmiercią gwiazdy. W zeszłym roku były agent CIA wyznał na łożu śmierci, że zabił aktorkę na zlecenie władz. Majaczenia umierającego czy wyznanie prawdy? Domysły, zgodnie z którymi Kennedy miał coś wspólnego ze śmiercią Marilyn, nie ustają. A zamach na JFK? Zgodnie z teorią spisku L.H. Oswald to kozioł ofiarny, a za zabójstwem stała mafia, Rosjanie lub. amerykańska armia.

Putinów dwóch

Życie Władimira Putina to jedna wielka tajemnica. Od lat plotkuje się o jego związku z gimnastyczką Aliną Kabajewą. Niedawno świat obiegło jej zdjęcie w towarzystwie dwóch chłopców. Żona i dzieci Putina?! To jednak nic sensacyjnego wobec innej pogłoski. Dziennikarz Oleg Kaszyn twierdzi, że Putin ma sobowtóra. Ogłosił, że przyłapał przywódcę na byciu jednocześnie na Kremlu i w letniej daczy. Szczytem wszystkiego jest teoria, zgodnie z którą prezydent Rosji to. wampir. Znaleziono bowiem fotografię sprzed niemal stu lat, przedstawiającą mężczyznę wyglądającego kubek w kubek jak Putin, oficjalnie urodzony w 1952 roku. Ma to świadczyć o nieśmiertelności przywódcy, a przecież nieśmiertelne są wampiry.

Prezydent jaszczur

Prezydent USA Barack Obama był posądzany o sfałszowanie aktu urodzenia, by ukryć fakt, że pochodzi z Kenii, a nie z USA. Mało tego! Mógł w ogóle nie urodzić się na Ziemi, tylko w odległej galaktyce jako kosmiczny jaszczur. Przyjął ludzką postać, by przejąć władzę nad światem, ale na niektórych zdjęciach widać wyraźnie, że ukrywa przed nami gadzie oczy i łuski... Jego żona Michelle też ukrywa swe prawdziwe oblicze. Jak głoszą plotki, to tak naprawdę facet!

Dziecko z panią minister

O potajemne płodzenie dzieci posądzano Nicolasa Sarkozy'ego. Kiedy w 2009 r. minister sprawiedliwości Rachida Dati urodziła córkę, szeptano, że ojcem jest prezydent Francji. Ostatecznie sąd uznał za ojca dziecka hazardowego potentata Dominique'a Desseigne'a.

Romans w samolocie

To była najbardziej sensacyjna teoria spiskowa na temat polskiego prezydenta! Kilkanaście lat temu po Polsce zaczęła krążyć plotka, zgodnie z którą Aleksander Kwaśniewski ma romans z piosenkarką Edytą Górniak, a do tego został on skonsumowany w samolocie i zaowocował ciążą. Doszło do tego, że sama Kancelaria Prezydenta, a także on sam musieli dementować plotki.

autor: Zofia Dąbrowka zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: