WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Wielkanoc 2017: Jak ozdobić dom na święta

Wielkanoc 2017: Jak ozdobić dom na święta

13.04.2017, godz. 11:00
Wielkanocne dekoracje na stół. Jak wprowadzić świąteczny nastrój?
foto: Pinterest

Nie masz pomysłu na świąteczne dekoracje domu? Spokojnie jest jeszcze czas, by o tym pomyśleć. Poniżej prezentujemy kilka propozycji na wiosenne i świąteczne ozdobienie mieszkania.

Wielkanoc już za kilka dni, dlatego to najlepszy czas, by zacząć myśleć nad świątecznymi dekoracjami do domu. Zobacz, jakie ozdoby możesz przygotować samodzielnie. Świąteczną, a przy tym wiosenną atmosferę do Twojego domu wprowadzą kwiaty. Żonkile, tulipany, krokusy, forsycja, bazie z pewnością będą do tego odpowiednie. Możesz również do dużego wazonu włożyć wierzbowe gałązki, na których przymocuj kurczaczki, bądź kolorowe pisanki. Najlepiej sprawdzą się pisanki zrobione z wydmuszki lub te styropianowe ozdobione serwetkami decoupage.

Dobrym pomysłem jest także dekoracja stołu. Tu możesz naprawdę poszaleć. Świeże kwiaty, rzeżucha, kolorowe pisanki, baranki z masy solnej idealnie sprawdzą się w niewielkich kompozycjach.

Pamiętaj jedynie, by w ferworze świątecznego szaleństwa nie przesadzić z ilością wielkanocnych bibelotów, gdyż nie zawsze więcej znaczy lepiej.

Zobacz: Wielkanocny baranek w Lidlu kosztuje 9,99 zł. Jakie słodycze kupisz na święta? [CENY]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: