ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Agnieszka Woźniak-Starak chce mieć dziecko? Musi zmienić przyzwyczajenia! [ZDJĘCIA]

Agnieszka Woźniak-Starak chce mieć dziecko? Musi zmienić przyzwyczajenia! [ZDJĘCIA]

04.11.2016, godz. 04:00
AGNIESZKA WOŹNIAK SZULIM I PIOTR WOŹNIAK STARAK_1PUBL
AGNIESZKA WOŹNIAK SZULIM I PIOTR WOŹNIAK STARAK foto:

Agnieszka Woźniak-Starak (38 l.) zmienia swoje dotychczasowe życie. Odkąd została żoną Piotra Woźniaka-Staraka (36 l.), spadkobiercy wielomilionowej fortuny, nie musi martwić się o finanse. Mówi się wręcz, że odpuści sobie pracę w TVN, bo chce urodzić dziecko. Jednak jako przyszła mama chyba nie wie, że musi również zmienić swoje przyzwyczajenia - przestać imprezować, pić i palić. Inaczej to może źle wpłynąć na jej plany.

Prezenterka, znana niegdyś jako Agnieszka Szulim, zakończyła niedawno zdjęcia do "Azja Express". Na korytarzach TVN można usłyszeć, że nie jest zainteresowana poprowadzeniem drugiego sezonu show zaplanowanego na przyszły rok. W tej sprawie miała nawet rozmawiać z dyrektorem programowym Edwardem Miszczakiem (61 l.) i prosić go o dłuższy urlop.

- Jeśli Agnieszka zdecyduje się odejść z programu, na pewno znajdziemy kogoś na jej miejsce - mówi nam osoba z TVN.

Po tym, jak przed kilkoma laty poroniła, teraz chce całkowicie skupić się na rodzinie i planowanym dziecku. - Doceniam chwile, które mam dla siebie. Mogę się nacieszyć bliskimi. Nie zamierzam na siłę wpędzać się w robotę. Gdybym miała dziecko, to chciałabym z nim być i je wychowywać - deklarowała w magazynie "Pani".Zanim jednak Agnieszka będzie w błogosławionym stanie, musi wyzbyć się wstrętnych nałogów. Przed kilkoma dniami wraz z mężem Piotrem oraz przyjaciółmi z TVN Leszkiem Stankiem (35 l.) i Michałem Pirógiem (37 l.) w najlepsze bawiła się w modnej ostatnio Hali Koszyki w Warszawie. Winko lało się litrami, a Aga paliła papierosa za papierosem...

ZOBACZ: Rozenek o nowym show: "Chcielibyście zajrzeć do naszej sypialni"

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: