ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Anna Seniuk tęskni za mężem?

Anna Seniuk tęskni za mężem?

17.10.2016, godz. 09:51
Anna Seniuk
foto: Super Express

Gwiazda serialu "Czterdziestolatek", Anna Seniuk, jakiś czas temu rozstała się z mężem Maciejem Małeckim. Aktorka i kompozytor są od lat w separacji. Okazuje się jednak, że Seniuk tęskni za miłością.

Anna Seniuk jest najbardziej znana z roli żony Stefana Karwowskiego w serialu "Czterdziestolatek". Aktorka niedawno dała wywiad swojej córce Annie Małeckiej, który  ukazał się w formie książki zatytułowanej "Nietypowa baba jestem". Kobiety w rozmowie poruszyły wiele tematów. Jednym z nich było życie miłosne gwiazdy. Kilka lat temu Anna Seniuk i jej mąż Maciej Małecki zadecydowali, że rozstaną się. Obecnie są w separacji.

- Rozstanie, bez względu na formę, zawsze jest dramatem - wyznała aktorka. Jednak aktorka nie była w stanie związać się z innym mężczyzną. Czy tęskni za uczuciem? - Oczywiście, że tęsknię. Ale wolę być sama, niż mieć kogoś, kto zapewni mi tylko niespokojną starość. chcę już żyć spokojnie, nie denerwować się tym wszystkim - komentuje swoje życie uczuciowe. Samo rozstanie z mężem okazało się ulgę. - Poczułam spokój, bo napięcia niewyładowywane, skrywane przez lata, napięcia które w naszym związku wciąż narastały, stały się w pewnym momencie absurdalne i komiczne - mówi aktorka.

Zobacz: Będzie wojna o spadek po "40-latku"?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: