ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Córka Zamachowskiego dostanie Oscara?

Córka Zamachowskiego dostanie Oscara?

06.10.2016, godz. 09:49
Córka Zamachowskiego
Bronia Zamachowska, Andrzej Wajda, Bogusław Linda foto: EAST NEWS

Córka Zbigniewa Zamachowskiego wystąpiła w najnowszym dziele Andrzeja Wajdy "Powidoki". Film został kandydatem do Oscara w kategorii najlepszy film zagraniczny. Czy młoda aktorka odniesie światowy sukces?

Najmłodsza córka Zbigniewa Zamachowskiego Bronia, stoi przed wielką szansę na światową karierę! Chociaż ma dopiero 14 lat, już wystąpiła w filmie, który jest nominowany do Oscara! Mowa o najnowszym dziele Andrzeja Wajdy - "Powidoki". Akademia filmowa uznała film za na tyle wartościowy, że będzie miał szansę dostać jedną z najbardziej prestiżowych nagród filmowych.

Bronia Zamachowska gra córkę głównego bohatera filmu - malarza Władysława Strzemińskiego, granego przez Bogusława Lindę. Dziewczyna znakomicie spisała się w roli, co docenili widzowie pokazu na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Najwyraźniej odziedziczyła talent po obojgu rodziców.  Zauważył to zresztą sam Andrzej Wajda. Broni towarzyszyła mama, Aleksandra Justa. Pojawił się też Zbigniew Zamachowski z nową żoną Moniką Richardson. Córki Zamachowskiego nie rozmawiają jednak z ojcem. Mimo tego, że Bronia trzyma stronę mamy, udzieliła wywiadu Monice Richardson.

Zobacz: Powidoki nominowane do Oscara! Andrzej Wajda ponownie otrzyma prestiżową nagrodę?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: