ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Edyta Pazura chwali się wakacjami w Grecji. Zobacz jak pluska się w basenie!

Edyta Pazura chwali się wakacjami w Grecji. Zobacz jak pluska się w basenie!

25.08.2016, godz. 11:03
Edyta Pazura
foto: Facebook

Edyta Pazura pochwaliła się zdjęciami z wakacji. Wraz z mężem wybrała się na odpoczynek do Grecji. Woda, słońce i cudowna pogoda to wymarzone warunki do relaksu. Zobacz, jak żona Cezarego Pazury szaleje na basenie!

Koniec sierpnia to dla wielu ostatni moment na urlop. Trzeba przyznać, że w tym roku lato w Polsce nie rozpieszcza. Nie dziwi zatem fakt, że ci bardziej spragnieni słońca i prawdziwych upałów decydują się na wypoczynek za granicą. Do ich grona dołączyli Edyta Pazura z mężem. Para na miejsce swojego odpoczynku wybrała Grecję. Żona sławnego aktora pochwaliła się na swoim Facebooku zdjęciami z basenu. Trzeba przyznać, że fotki są piękne i oddają urlopowy klimat. Zdjęcia zrobione przez Cezarego Pazurę wzbudziły również zachwyt wśród fanów Edyty, którzy nie szczędzą jej komplementów.

- Zdjęcia rewelacja fotograf super no ale jak ma się tak piękną modelkę to nic dziwnego :) miłego wypoczynku :) - napisała Katarzyna.

- Wow...rewelacja. Fotograf sobie dobrze radzi, ale nie ma się co dziwić modelka piękna to i fotki piękne. Udanego wypoczynku życzę i pozdrawiam Was - skomentowała zdjęcia Ewelina.

- Piękna modelka i super fotograf Widać szczęście - dodała Aleksandra.

Zobacz: Jacek Borkowski o zmarłej żonie: "Codziennie o niej mówimy"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: